ARK Invest продала акції Grayscale заради біткоїн-ETF

ARK Invest продала акції Grayscale заради біткоїн-ETF

Експерти впевнені, що компанія коригує портфель напередодні історичного рішення SEC.

Компанія ARK Invest, очолювана Кеті Вуд, 28 грудня продала всі акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму $200 млн для інвестицій у біткоїн-ETF. Про це написав аналітик Bloomberg Ерік Балчунас на сторінці в соцмережі X.

За його словами, ще місяць тому акції GBTC становили більшу частину фонду ARK Invest. Але зараз $100 млн компанія витратила на купівлю активів біржового фонду ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO).

ARK Invest також продала 148 885 акцій Coinbase на суму $27,5 млн. Сьогодні одна акція торгуються в межах $185, на початку року її вартість становила $33.

Коригування портфеля Ark Invest можна розглядати як спробу зайняти більш вигідну позицію перед потенційним запуском спотових біткоїн-ETF у США.

Регулятор США та заявки щодо біткоїн-ETF

Як відомо, Ark Invest є однією з компаній, яка подала заявку на запуск спотового біржового біткоїн-фонду. Сьогодні перемовини компаній із Комісією з цінних паперів і бірж у США (SEC) наближаються до завершення.

Головною причиною претензій регулятора у цьому процесі стала модель випуску та погашення акцій. SEC попросила в емітентів прибрати зі своїх заявок «усі натяки на викуп у натуральній формі», а також повідомила, що «стежить за тим, щоб усі заявники зайнялися створенням стартового капіталу».

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Які акції купує ARK Invest

ARK Invest часто купує акції компаній з Біткоїн-індустрії, коли на них спостерігається низхідний тренд. А потім продає їх, коли вони стають бичачими, отримуючи таким чином прибуток.

Наприкінці осені ARK Invest активно купувала акції інвестиційно-торговельної платформи Robinhood і позбавлялася цінних паперів Grayscale та Coinbase.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024