Celsius вимагає повернення коштів від деяких клієнтів

Celsius вимагає повернення коштів від деяких клієнтів

Компанія загрожує судовими позовами тим, хто не виконає її вимог у зазначені терміни.

Кредитори, які вивели з Celsius понад $100 000 протягом трьох місяців перед оголошенням про банкрутство компанії, можуть зіткнутися з судовими позовами. Про це повідомляє The Block.

У повідомленні, надісланому цим кредиторам компанією Celsius, зазначено, що вони повинні повернути частину коштів. Ті, хто вивів понад $100 000 протягом 90 днів до 13 липня 2022 року – дня, коли Celsius оголосив про банкрутство, – повинні повернути 27,5% від знятої суми.

Якщо вони виконають цю вимогу, то зможуть отримати право на майбутні виплати згідно з планом реорганізації. Однак її невиконання може призвести до судових позовів про повернення коштів, які вважаються пільговим виведенням.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Криза Celsius

У липні 2022 року Celsius зіткнувся з банкрутством через дефіцит у розмірі $1,2 млрд. У вересні 2023 року кредитори схвалили план реструктуризації, запропонувавши власникам кастодіальних рахунків 72,5% їхніх активів.

Власникам процентних рахунків запропонували пакет з цифрових активів та акцій нової майнінгової компанії. У листопаді Celsius вийшов з процедури банкрутства, дозволивши виведення коштів кредиторам, які мають на це право.

Відмова від співпраці з Fahrenheit

Нещодавно компанія Celsius Network отримала дозвіл на другий варіант виходу з банкрутства, відмовившись від угоди із консорціумом Fahrenheit. Зміни відбулися після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відмовилася надати дозвіл, потрібний для реалізації першого варіанта плану виходу з банкрутства, а саме створення компанії NewCo.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024