Індекс жадібності та страху досяг «екстремального рівня»

Індекс жадібності та страху досяг «екстремального рівня»

Настрої на ринку різко змінилися напередодні можливого ухвалення спотового біржового біткоїн-фонду.

Індекс жадібності та страху 9 січня, напередодні можливого схвалення спотового біржового біткоїн-фонду Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) перейшов у зону «екстремальної жадібності». Відповідні дані надає сервіс Alternative Me.

Індекс жадібності та страху досяг «екстремального рівня»
Показник індексу жадібності та страху станом на 9 січня. Джерело: Alternative Me.

Оцінка настроїв на ринку біткоїна в даний час становить 76 балів зі 100 можливих. Це найвищий показник з моменту максимальної вартості в $69 000 в середині листопада 2021 року.

Індекс настроїв біткоїна ненадовго перейшов у категорію «крайня жадібність» 5 грудня, набравши 75 балів. 4 грудня біткоїн подолав позначку в $40 000, а днем пізніше підскочив до $44 000.

Про індекс жадібності та страху

Індекс жадібності та страху збирає та зважує дані з шести ключових показників ринку для оцінки настроїв на ринку щодня: волатильності (25%), ринкового імпульсу та обсягу (25%), ЗМІ та соцмереж (15%), опитувань (15%), домінування біткоїна (10%) та трендів (10%).

Найвищий показник настроїв ринку було зафіксовано 26 червня 2019 року – 95, а найнижчий – 16 червня 2022 року, після краху екосистеми До Квона Terra.

За даними CoinGecko, 8 січня ціна біткоїна зросла до $47 175, а на момент написання статті спустилася до $46 850.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Хто ще відстежує біткоїн-настрої

Ще одну інформаційну систему під назвою Bitcoin Perception, здатну аналізувати висвітлення теми Біткоїна у ЗМІ, розробив і представив директор з маркетингу та комунікацій у компанії Blockstream Фернандо Ніколіч.

Цей сервіс здатний аналізувати громадську думку щодо Біткоїна. Для цього система моніторить висвітлення цієї теми у найбільших ЗМІ.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024