У Blockstream створили ресурс для відстеження Біткоїн-настроїв

У Blockstream створили ресурс для відстеження Біткоїн-настроїв

Bitcoin Perception буде безплатним і незабаром стане доступним для всіх охочих.

Директор з маркетингу та комунікацій у компанії Blockstream Фернандо Ніколіч розробив і представив інформаційну систему під назвою Bitcoin Perception, здатну аналізувати висвітлення теми Біткоїна у ЗМІ. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.

Йдеться про інформаційну панель, яка здатна аналізувати громадську думку щодо Біткоїна. Для цього система моніторить висвітлення цієї теми у найбільших ЗМІ.

«Я не знаю кращого інструменту, створеного для біткоїнерів, щоб відстежувати кожного репортера, який висвітлює тему Біткоїна. А ще це безплатно», – написав він.

Навіщо потрібен Bitcoin Perception

Новий інструмент дозволяє користувачам миттєво переглядати, які засоби масової інформації висвітлювали Біткоїн (негативно чи позитивно) за будь-який період часу. Ресурс моніторить частоту та характер згадок про Біткоїн, відстежує контекст і вимірює медійну цінність та охоплення.

Ніколіч створив цю платформу для того, щоб показати, який вигляд має Біткоїн в очах громадськості. Ця інформація може бути корисною для людей, які намагаються зорієнтуватися в динамічному та складному світі Біткоїна.

Bitcoin Perception незабаром стане доступним для широкого загалу, доступ до ресурсу буде цілком безплатним.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Продукти Blockstream

Компанія Blockstream, в якій працює Фернандо Ніколіч, створила чимало продуктів для біткоїнерів. Наприклад, у жовтні компанія презентувала сервіс Greenlight «Lightning-as-a-Service», покликаний забезпечити швидкі та недорогі біткоїн-транзакції через Lightning Network.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024