У Blockstream створили ресурс для відстеження Біткоїн-настроїв

У Blockstream створили ресурс для відстеження Біткоїн-настроїв

Bitcoin Perception буде безплатним і незабаром стане доступним для всіх охочих.

Директор з маркетингу та комунікацій у компанії Blockstream Фернандо Ніколіч розробив і представив інформаційну систему під назвою Bitcoin Perception, здатну аналізувати висвітлення теми Біткоїна у ЗМІ. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.

Йдеться про інформаційну панель, яка здатна аналізувати громадську думку щодо Біткоїна. Для цього система моніторить висвітлення цієї теми у найбільших ЗМІ.

«Я не знаю кращого інструменту, створеного для біткоїнерів, щоб відстежувати кожного репортера, який висвітлює тему Біткоїна. А ще це безплатно», – написав він.

Навіщо потрібен Bitcoin Perception

Новий інструмент дозволяє користувачам миттєво переглядати, які засоби масової інформації висвітлювали Біткоїн (негативно чи позитивно) за будь-який період часу. Ресурс моніторить частоту та характер згадок про Біткоїн, відстежує контекст і вимірює медійну цінність та охоплення.

Ніколіч створив цю платформу для того, щоб показати, який вигляд має Біткоїн в очах громадськості. Ця інформація може бути корисною для людей, які намагаються зорієнтуватися в динамічному та складному світі Біткоїна.

Bitcoin Perception незабаром стане доступним для широкого загалу, доступ до ресурсу буде цілком безплатним.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Продукти Blockstream

Компанія Blockstream, в якій працює Фернандо Ніколіч, створила чимало продуктів для біткоїнерів. Наприклад, у жовтні компанія презентувала сервіс Greenlight «Lightning-as-a-Service», покликаний забезпечити швидкі та недорогі біткоїн-транзакції через Lightning Network.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024