Претенденти на біткоїн-ETF озвучили свої комісії

Претенденти на біткоїн-ETF озвучили свої комісії

Компанії шукають способи виділитися на тлі конкурентів, і встановлення привабливих комісій – один із головних чинників.

BlackRock, Fidelity та інші претенденти на запуск біржового спотового біткоїн-фонду (ETF) у США розкрили свої тарифи, поки ринок очікує на остаточне схвалення з боку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). Про це повідомляє CoinDesk.

Компанія BlackRock у своїй остаточній заявці S-1 повідомила, що її комісія становитиме 20 базисних пунктів протягом перших 12 місяців, поки фонд не досягне $5 млрд, а потім встановиться на рівні 30 базисних пунктів. Це значення нижче, ніж прогнозував аналітик ETF Bloomberg Intelligence Джеймс Сейффарт, який минулого тижня заявив, що очікує, що BlackRock і Fidelity стягуватимуть 0,39%. Fidelity повідомила, що її комісія відповідає прогнозу Сейффарта.

Оскільки найближчими днями у США можуть з'явитися 13 ETF, постачальники шукають способи виділитися на тлі конкурентів, і встановлення привабливих комісій – один із головних інструментів у цій справі.

Як повідомлялося раніше, Invesco та Galaxy повністю відмовляються від комісії протягом перших шести місяців, поки активи фонду не досягнуть $5 млрд. Після цього діятиме комісія у розмірі 0,59%.

Інвестиційна компанія Кеті Вуд ARK та її кастодіан 21Shares оголосили комісію у розмірі 0,25%, таку саму, як і у VanEck. Valkyrie встановила комісію у розмірі 0,8% для свого ETF.

На новинах біткоїн піднявся до позначки $45 000 і подорожчав за останні 24 години приблизно на 1,8%. На момент публікації BTC торгувався на рівні $44 998.

Прогнози щодо біткоїн-ETF

Більшість експертів сходяться на думці, що SEC, найімовірніше, схвалить одну або кілька заявок на створення спотового біржового біткоїн-фонду (ETF) до 10 січня. Аналітики впевнені, що комісія може ухвалити одразу кілька заявок. Тим часом у SEC не дали з цього приводу жодних коментарів. До цього глава комісії Гері Генслер заявив, що позиція відомства стосовно спотових біткоїн-ETF різко змінилася через програш регулятора в деяких судових розглядах.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інтерес з боку фінансових установ

Ціла низка інвестиційних банків планує участь у реалізації проєктів у сфері біткоїн-ETF. Зокрема, Goldman Sachs, відомий інвестиційний банк з Волл-стріт, готовий взяти на себе ключову роль у сприянні впровадженню біткоїн-ETF компаніями BlackRock та Grayscale.

Goldman Sachs веде перемовини щодо того, щоб стати уповноваженим учасником спотових ETF. Його можлива участь передбачає створення та викуп паїв ETF для забезпечення їхньої відповідності базовим активам.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024