Претенденти на біткоїн-ETF озвучили свої комісії

Претенденти на біткоїн-ETF озвучили свої комісії

Компанії шукають способи виділитися на тлі конкурентів, і встановлення привабливих комісій – один із головних чинників.

BlackRock, Fidelity та інші претенденти на запуск біржового спотового біткоїн-фонду (ETF) у США розкрили свої тарифи, поки ринок очікує на остаточне схвалення з боку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). Про це повідомляє CoinDesk.

Компанія BlackRock у своїй остаточній заявці S-1 повідомила, що її комісія становитиме 20 базисних пунктів протягом перших 12 місяців, поки фонд не досягне $5 млрд, а потім встановиться на рівні 30 базисних пунктів. Це значення нижче, ніж прогнозував аналітик ETF Bloomberg Intelligence Джеймс Сейффарт, який минулого тижня заявив, що очікує, що BlackRock і Fidelity стягуватимуть 0,39%. Fidelity повідомила, що її комісія відповідає прогнозу Сейффарта.

Оскільки найближчими днями у США можуть з'явитися 13 ETF, постачальники шукають способи виділитися на тлі конкурентів, і встановлення привабливих комісій – один із головних інструментів у цій справі.

Як повідомлялося раніше, Invesco та Galaxy повністю відмовляються від комісії протягом перших шести місяців, поки активи фонду не досягнуть $5 млрд. Після цього діятиме комісія у розмірі 0,59%.

Інвестиційна компанія Кеті Вуд ARK та її кастодіан 21Shares оголосили комісію у розмірі 0,25%, таку саму, як і у VanEck. Valkyrie встановила комісію у розмірі 0,8% для свого ETF.

На новинах біткоїн піднявся до позначки $45 000 і подорожчав за останні 24 години приблизно на 1,8%. На момент публікації BTC торгувався на рівні $44 998.

Прогнози щодо біткоїн-ETF

Більшість експертів сходяться на думці, що SEC, найімовірніше, схвалить одну або кілька заявок на створення спотового біржового біткоїн-фонду (ETF) до 10 січня. Аналітики впевнені, що комісія може ухвалити одразу кілька заявок. Тим часом у SEC не дали з цього приводу жодних коментарів. До цього глава комісії Гері Генслер заявив, що позиція відомства стосовно спотових біткоїн-ETF різко змінилася через програш регулятора в деяких судових розглядах.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Інтерес з боку фінансових установ

Ціла низка інвестиційних банків планує участь у реалізації проєктів у сфері біткоїн-ETF. Зокрема, Goldman Sachs, відомий інвестиційний банк з Волл-стріт, готовий взяти на себе ключову роль у сприянні впровадженню біткоїн-ETF компаніями BlackRock та Grayscale.

Goldman Sachs веде перемовини щодо того, щоб стати уповноваженим учасником спотових ETF. Його можлива участь передбачає створення та викуп паїв ETF для забезпечення їхньої відповідності базовим активам.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024