На гаманець Сатоші Накамото переказали 27 BTC

На гаманець Сатоші Накамото переказали 27 BTC

Сьогодні на гаманці творця Біткоїна зберігається майже 100 BTC.

Невідомий користувач надіслав 26,9 BTC (близько $1,17 млн) на адресу Genesis, що належить творцеві Біткоїна Сатоші Накамото. Про це повідомляє The Block.

Комісія за транзакцію становила $100, що набагато вище за середнє. Спочатку гаманець був поповнений під час складної транзакції, в якій кошти переміщалися з трьох гаманців у 12 інших гаманців, а потім вже на адресу Сатоші Накамото. Більшість коштів надійшла з гаманця, що належить біржі Binance.

«Або Сатоші «прокинувся», купив 27 біткоїнів на Binance і переказав їх на свій гаманець, або хтось просто спалив $1 млн», – сказав директор Coinbase Конор Гроган.

Genesis – це перший гаманець, створений у мережі Біткоїна Сатоші Накамото. Хоча теоретично Накамото все ще може зберігати приватні ключі для доступу до цих гаманців і може перемістити або повернути кошти, на спільну думку, це навряд чи станеться. Це пов'язано з тим, що кошти з гаманців Накамото, включаючи кошти, що зберігаються у блокчейні Genesis, не переміщувалися з моменту зникнення Накамото з грудня 2010 року.

Скільки біткоїнів у Сатоші Накамото

Коли Накамото зник, гаманець Genesis містив лише 50 біткоїнів, які були видобуті під час його створення. Згодом на гаманець почали надходити додаткові кошти, і до кінця 2023 року його баланс зріс до 72 біткоїнів. Після останньої транзакції поточний баланс становив 99,67 біткоїна, що відповідає вартості $4,3 млн.

Однак, за оцінками, Накамото контролює до 1,1 млн BTC, які зараз коштують $47 млрд, що робить його найбільшим серед усіх власників BTC.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як поговорити із творцем Біткоїна

Один з організаторів Bitcoin FilmFest П'єр Корбін і розробник Х'юго Феррер у 2023 році випустили Talk2Satoshi, чат-бот зі штучним інтелектом, покликаний відповідати на запитання про Біткоїн та економіку так, ніби вони походять від Сатоші Накамото.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024