У біткоїна з'явився привід подорожчати

У біткоїна з'явився привід подорожчати

Сьогодні спливає термін біткоїн-опціонів на $1 млрд, що може значно вплинути на ціну головного цифрового активу.

5 січня – останній день дії опціонних контрактів на біткоїн на загальну суму в $955 млн, що мають бути або закриті, або подовжені. Про це повідомляє BeInCrypto.

Коефіцієнт пут/колл для цієї дати становить 0,62. Це означає, що приблизно вдвічі більше трейдерів очікують на подальше зростання курсу біткоїна порівняно з тими, хто грає на пониження ціни цифрового активу.

У біткоїна з'явився привід подорожчати
Сума відкритих позицій за опціонними контрактами. Джерело: Deribit.

На ринку деривативів спостерігається два ключових цінових рівні. Перший – це $43 000, і падіння курсу нижче нього може викликати низку ліквідацій трейдерів. Інший – це $50 000, що знаменуватиме собою перемогу биків та відкриття шляху до оновлення історичного максимуму в $69 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Опціони пут та колл

Опціони «пут» і «колл» – це фінансові контракти, які дають власнику право, але не зобов'язання, купити (опціон «колл») або продати (опціон «пут») базовий актив за визначеною ціною протягом певного періоду часу.

Таким чином ціна виконання визначається заздалегідь (також відома як страйк-ціна), а доцільність використання опціону залежатиме від співвідношення між ціною виконання та її ринковим рівнем.

Інвестиції у біткоїн-деривативи

Наразі інвестиції у біткоїн-деривативи доступні не лише приватним учасникам ринку, а й інституціоналам. Зокрема інвестиційний підрозділ британського пенсійного фонду M&G вклав $20 млн у першу в країні регульовану біржу біткоїн-деривативів Global Futures & Options Holdings (GFO-X).

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024