Matrixport прогнозує біткоїн по $50 000

Matrixport прогнозує біткоїн по $50 000

У компанії описали чинники, які вплинуть на курс головного цифрового активу.

Якщо бичачий тренд на ринку збережеться, курс біткоїна може перевищити позначку в $50 000 вже у січні. Відповідний прогноз зробила компанія Matrixport.

Ціна біткоїна консолідувалась у святкові дні, перш ніж відбувся її черговий бичачий прорив. Аналітики компанії Matrixport вказали фактори, які продовжуватимуть стимулювати зростання біткоїна у 2024 році. Першим серед цих факторів є схвалення спотових біткоїн-фондів ETF у США. Незважаючи на загальні очікування, що це відбудеться між 8 і 10 січня, у Matrixport упевнені, що американський регулятор зробить це раніше.

Ще один фактор, який сприятиме зростанню ціни BTC, – дефіцит пропозиції, що триває. Matrixport зазначає, що на біржах стає дедалі менше біткоїнів, оскільки інвестори винесли уроки з подій на FTX і тепер намагаються використовувати варіанти холодного зберігання, внаслідок чого потенційним покупцям доступно дедалі менше монет.

До ще більшого дефіциту пропозиції призведе запланований на квітень халвінг. Matrixport зазначає, що майнери неохоче продають біткоїни напередодні цієї події, що потенційно зменшує кількість монет, які будуть доступні покупцям.

Нарешті, перехід Федеральної резервної системи США на «голубину» позицію (лібералізацію грошово-кредитної політики та зниження ставок) означає, що на ринки, ймовірно, хлине більше капіталу в пошуках інвестиційних можливостей. Зважаючи на те, що біткоїн показав високі результати минулого року, інституційні інвестори, швидше за все, скористаються цією можливістю і не проґавлять чергове ралі.

Що відбувається з курсом BTC сьогодні

На тлі наближення дедлайну розгляду заявок на спотові біткоїн-ETF курс біткоїна 2 січня перевищив $45 000.

На думку переважної більшості експертів, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалить рішення щодо кількох заявок не пізніше 10 січня. Сьогодні на розгляді регулятора перебувають 14 заявок від провідних інвестиційних компаній.

Поточний ціновий рівень востаннє спостерігався навесні 2022 року. Запуск повноцінного ринку спотових біткоїн-ETF та наближення халвінгу виступають важливими факторами бичачого ринку, що очікується у 2024–2025 роках.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні прогнози Matrixport

Рішення SEC щодо спотових біржових біткоїн-фондів може призвести до зростання капіталізації головного цифрового активу на $30 млрд, прогнозували раніше в Matrixport.

Аналітики відзначали, що зв'язок між золотом і біткоїном (BTC) як засобами збереження вартості очевидний і попит на BTC став однією з головних причин його зростання.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024