Matrixport прогнозує зростання курсу BTC після схвалення біткоїн-ETF

Matrixport прогнозує зростання курсу BTC після схвалення біткоїн-ETF

Компанія також вважає, що капіталізація першого цифрового активу зросте на $30 млрд.

Схвалення Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) спотового біржового біткоїн-фонду (ETF) збільшить капіталізацію головного цифрового активу на $30 млрд, а також позначиться на його курсі. Відповідний прогноз зробила компанія Matrixport, повідомляє CoinDesk.

Аналітики відзначили, що зв'язок між золотом і біткоїном (BTC) як засобами збереження вартості очевидний і попит на BTC став однією з головних причин його зростання. Ринкова капіталізація біткоїна становить $540 млрд, що еквівалентно 10,8% ринкової капіталізації золота.

Золоті біржові фонди оцінюються в $200 млрд, тому потенційне схвалення з боку SEC спотового біткоїн-ETF може привести до притоку додаткових $20–30 млрд, що може спричинити швидке зростання курсу BTC.

Що відбувається з розглядом заявок щодо біткоїн-ETF

Поки що SEC не дала жодного схвалення на запуск спотових ETF. Так, комісія вважає за доцільне призначити триваліший період для видання наказу про схвалення або відхилення заявок, щоб у неї було достатньо часу для розгляду документів.

На думку аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса, ймовірність затвердження спотового біржового біткоїн-фонду до кінця цього року оцінюється в 75%. Як аргументацію своїх прогнозів він навів приклад рішення суду за позовом компанії Grayscale до SEC.

Варто також зауважити, що у Конгресі США зростає невдоволення рішеннями SEC. Зокрема, деякі конгресмени (Майк Флуд, Уайлі Нікель, Том Еммер та Річі Торрес) висловили думку, що регулятор «дискримінує спотові биткоїн-продукти» і сьогодні немає причин відхиляти заявки щодо біржових фондів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Останнє рішення SEC

Наприкінці вересня Комісія з цінних паперів і бірж відклала ухвалення рішення щодо кількох заявок на створення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF), включаючи компанію BlackRock.

Останнє перенесення термінів відбулося на два тижні раніше запланованого другого останнього терміну. Це пов'язано із призупиненням роботи уряду США.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024