New York Times 10 років тому назвала Біткоїн «злом»

New York Times 10 років тому назвала Біткоїн «злом»

Незважаючи на критику, головний цифровий актив продовжує розвиватися, зацікавлюючи дедалі більше компаній з Волл-стріт.

Рівно 10 років тому в газеті The New York Times вийшла стаття, в якій Біткоїн охарактеризували як «зло». Про це написав Біткоїн-історик Піт Ріццо у себе на сторінці в соцмережі X.

«The New York Times рівно 10 років тому: Біткоїн – це «зла» «бульбашка», яка ні до чого не приведе», – нагадав Ріццо і додав, що майже за 10 років капіталізація головного цифрового активу досягла практично $1 трлн, ним стали цікавитися великі компанії з Волл-стріт.

Автор статті – економіст-кейнсіанець і Нобелівський лауреат Пол Кругман, відомий своєю необґрунтованою критикою щодо BTC. Зокрема, в інтерв'ю Fox News у 2022 році він продовжував заявляти, що «Біткоїн, який з'явився в 2009 році, за ці роки досі не знайшов суттєвого практичного застосування, окрім як використання в незаконній діяльності».

Скільки разів ЗМІ ховали біткоїн

За даними сервісу 99bitcoins, засоби масової інформації за 13 років 474 рази оголошували Біткоїн «мертвим». Трекер додає «некрологи» Біткоїну, якщо в матеріалах ЗМІ прямо стверджується, що BTC нічого не коштує або не коштуватиме, і лише якщо джерело є «автором з помітною аудиторією чи сайтом із значним трафіком».

З найбільшою кількістю «некрологів» про Біткоїн був 2017 рік, попри те, що того року він досяг свого локального максимуму в $20 000.

Однак у 2023 році було зафіксовано всього сім «смертей», причому остання настала 22 квітня.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Популярність у Google

Тим часом користувачі за останній рік шукали Біткоїн у Google удвічі частіше, ніж криптовалюти. Пік популярності було зафіксовано на початку грудня, коли він досяг позначки в 100 балів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024