Сайт Ordinals зазнав DDoS-атаки

Сайт Ordinals зазнав DDoS-атаки

Сайт проєкту вже другий день працює нестабільно.

27 грудня було здійснено DDoS-атаку на вебсайт Ordinals, що призвело до збоїв у його роботі. Про це написав автор записів Ordinals, розробник Кейсі Родармор на своїй сторінці в соцмережі X.

«Перша DDoS-атака на http://ordinals.com! У кого є ідеї, що відбувається?», – написав Родармор.

Сайт Ordinals працював нестабільно протягом усього вчорашнього дня. Станом на ранок 28 грудня також спостерігаються збої в роботі сайту.

Деякі критики Ordinals визнали іронічним, що сайт фактично піддається спаму, особливо з урахуванням того, що записи роблять те саме з мережею Біткоїна. Зокрема, серед них був і засновник майнінгового пулу OCEAN, Біткоїн-розробник Люк Дашжр, який вказав на «лицемірство», називаючи це DDoS-атакою.

«Як ви смієте називати це DDoS? Впевнений, що всі учасники сплачують свої рахунки за інтернет», – написав Дашжр.

Що таке DDoS-атака

DDoS-атака (Distributed Denial of Service) – це кібератака, метою якої є зробити інтернет-сервіс, такий як вебсайт або онлайн-платформа, недоступним для користувачів. Це досягається шляхом перевантаження сервера, мережної інфраструктури або застосунка величезною кількістю запитів, що надсилаються одночасно з безлічі різних джерел.

На відміну від простої DoS-атаки, яка виходить з одного джерела, DDoS використовує мережу заражених комп'ютерів, названих ботнетом, для проведення атаки, роблячи її більш масштабною та важкою. Ці атаки можуть серйозно порушити роботу онлайн-сервісів, призводячи до великих фінансових втрат і збитків для репутації компаній.

DDoS-атаки стали поширеним інструментом кіберзлочинців, що використовується для здирництва, політично мотивованих атак або навіть як засіб конкурентної боротьби.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розроблення, що блокують записи Ordinals

Один із розробників протоколу Ordinals нещодавно створив скрипт, який може блокувати записи за бажанням операторів нод. Таким чином, якщо активувати новий скрипт, ноди відбраковуватимуть усі транзакції, які містять записи Ordinals.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024