Сайт Ordinals зазнав DDoS-атаки

Сайт Ordinals зазнав DDoS-атаки

Сайт проєкту вже другий день працює нестабільно.

27 грудня було здійснено DDoS-атаку на вебсайт Ordinals, що призвело до збоїв у його роботі. Про це написав автор записів Ordinals, розробник Кейсі Родармор на своїй сторінці в соцмережі X.

«Перша DDoS-атака на http://ordinals.com! У кого є ідеї, що відбувається?», – написав Родармор.

Сайт Ordinals працював нестабільно протягом усього вчорашнього дня. Станом на ранок 28 грудня також спостерігаються збої в роботі сайту.

Деякі критики Ordinals визнали іронічним, що сайт фактично піддається спаму, особливо з урахуванням того, що записи роблять те саме з мережею Біткоїна. Зокрема, серед них був і засновник майнінгового пулу OCEAN, Біткоїн-розробник Люк Дашжр, який вказав на «лицемірство», називаючи це DDoS-атакою.

«Як ви смієте називати це DDoS? Впевнений, що всі учасники сплачують свої рахунки за інтернет», – написав Дашжр.

Що таке DDoS-атака

DDoS-атака (Distributed Denial of Service) – це кібератака, метою якої є зробити інтернет-сервіс, такий як вебсайт або онлайн-платформа, недоступним для користувачів. Це досягається шляхом перевантаження сервера, мережної інфраструктури або застосунка величезною кількістю запитів, що надсилаються одночасно з безлічі різних джерел.

На відміну від простої DoS-атаки, яка виходить з одного джерела, DDoS використовує мережу заражених комп'ютерів, названих ботнетом, для проведення атаки, роблячи її більш масштабною та важкою. Ці атаки можуть серйозно порушити роботу онлайн-сервісів, призводячи до великих фінансових втрат і збитків для репутації компаній.

DDoS-атаки стали поширеним інструментом кіберзлочинців, що використовується для здирництва, політично мотивованих атак або навіть як засіб конкурентної боротьби.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розроблення, що блокують записи Ordinals

Один із розробників протоколу Ordinals нещодавно створив скрипт, який може блокувати записи за бажанням операторів нод. Таким чином, якщо активувати новий скрипт, ноди відбраковуватимуть усі транзакції, які містять записи Ordinals.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024