Японським біткоїн-компаніям спростять життя

Японським біткоїн-компаніям спростять життя

Влада країни має намір стимулювати розвиток галузі шляхом лібералізації податків.

Кабінет міністрів Японії схвалив пропозицію правлячої Ліберально-демократичної партії скасувати оподаткування нереалізованого прибутку від цифрових активів, що має сприяти розвитку Біткоїн-індустрії в країні. Про це повідомляє CoinDesk.

Зокрема, ця пропозиція скасує корпоративне оподаткування різниці між ринковою та балансовою вартістю цифрових активів, випущених іншими компаніями. Якщо ця пропозиція стане законом, вона покладе край розбіжностям щодо активів, випущених третіми сторонами, та активів, випущених безпосередньо емітентами, які не обкладаються податком на ринкову вартість.

Водночас уряд прем'єр-міністра Фуміо Кісіди розглядає пропозиції галузевих асоціацій, таких як Japan Crypto Asset Business Association (JCBA) та Japan Blockchain Association, про те, як краще стимулювати розвиток галузі.

Зміни у регулюванні

Правляча коаліція Японії має намір провести податкову реформу в 2024 році, під час якої збирається надати підтримку криптоіндустрії. Влада країни, мабуть, хоче залучити на ринок більше компаній на тлі інших азійських країн, які сьогодні перетворюються на Біткоїн-хаби.

У Японії з 2017 року біткоїн має унікальний статус, який дозволяє використовувати його в торгівлі та бізнесі, але через жорстке регулювання країну залишили багато фірм та стартапів. У зв'язку з цим владі довелося переглянути оподаткування Біткоїн-галузі.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток Біткоїн-галузі в інших азійських країнах

Між тим Гонконг, який вважається однією з найперспективніших юрисдикцій, може стати першою країною в Азії, яка дозволить спотові біржові біткоїн-фонди. Зокрема, місцевий регулятор готовий дозволити біткоїн-ETF, щойно це зроблять США.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024