Суд заарештував активи 3AC на $1 млрд

Суд заарештував активи 3AC на $1 млрд

Вимоги кредиторів на сьогодні перевищують $3 млрд.

Активи на суму понад $1 млрд, що належать засновникам збанкрутілого хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC), заморожено судом Британських Віргінських островів. Про це йдеться у заяві ліквідатора компанії Teneo Restructuring, повідомляє CoinDesk.

Постанова суду, яку винесено у понеділок, 18 грудня, поширюється на засновників компанії Су Чжу та Кайла Девіса, а також на дружину Девіса Келлі Чен, йдеться в електронному листі Teneo.

Чжу був ув'язнений на чотири місяці у Сінгапурі у вересні за те, що не допоміг ліквідувати 3AC. Очікується, що його буде звільнено цього місяця за хорошу поведінку. 3AC подала заяву про банкрутство в липні минулого року, після того, як крах емітента стейблкоїнів Terra призвів до непоправних втрат.

Teneo домагається виплати $1,3 млрд, і в наказі розпоряджено використати всі доступні способи для максимального повернення коштів кредиторам, вимоги яких становлять понад $3 млрд.

«Наказ спеціально розроблений для того, щоб не дозволити засновникам і пані Келлі Чен відчужувати або іншим чином розпоряджатися активами, які можуть стати на заваді примусовому стягненню з боку ліквідаторів», – йдеться у заяві Teneo.

Який вплив на ринок справило банкрутство 3AC

Крах Three Arrows Capital, великого хедж-фонду, вплинув на ринок цифрових активів. Насамперед він виявив уразливості у структурі ринку та спричинив зниження довіри інвесторів, що спровокувало коливання вартості біткоїна й інших значущих активів.

Це також підштовхнуло регуляторів до перегляду підходів до нагляду за фінансовими операціями в цій сфері, що може вплинути на всю індустрію.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Санкції проти засновників 3AC

Грошово-кредитне управління Сінгапуру (MAS) 14 вересня видало засновникам хедж-фонду Three Arrows Capital Кайлу Девісу та Су Чжу припис про заборону ведення діяльності в країні. Зокрема, їм заборонено управляти, виступати директорами або бути акціонерами будь-якої компанії, яка надає послуги на ринку капіталу в Сінгапурі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024