Збитки від зламу Ledger оцінили в $600 000

Збитки від зламу Ledger оцінили в $600 000

Компанія пообіцяла постраждалим користувачам усе відшкодувати до лютого 2024 року.

Користувачі гаманця Ledger через нещодавній злам втратили $600 000. Про це повідомили на сторінці компанії в соцмережі X.

«Нам відомо про постраждалі активи на суму близько $600 000, вкрадені у користувачів, які поставили підпис у застосунках EVM DApps», – йдеться у повідомленні.

Ledger пообіцяв компенсувати збитки користувачам до кінця лютого 2024 року. Контролюватиме процес відшкодування CEO компанії Паскаль Готьє.

Як стався злам

14 грудня хакери атакували код сервісу авторизації у гаманці Ledger, який широко використовується в децентралізованих застосунках (DApps). Вони замінили справжню версію Ledger Connect Kit на фейкову. Попри те, що компанії вдалося усунути шкідливий код, протягом кількох годин він впливав на більшість популярних децентралізованих сервісів.

Згідно з проведеним розслідуванням, зловмисники отримали доступ до облікового акаунта в сервісі NPMJS через фішингову атаку на ексспівробітника Ledger. Розміщений шкідливий файл проіснував близько п’яти годин, але проміжок, у якому відбувалася крадіжка коштів, команда оцінила у дві години. Для виведення активів зловмисник задіяв WalletConnect, який вимкнув гаманець скамера.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Проблеми Ledger

У жовтні компанія Ledger зіштовхнулася із фінансовими труднощами. У компанії пояснили проблеми «несприятливими ринковими умовами». У зв'язку з цим їй довелося скоротити близько 12% персоналу.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024