Аналітики впевнені, що спотовий біткоїн-ETF схвалять у січні

Аналітики впевнені, що спотовий біткоїн-ETF схвалять у січні

У компанії K33 відзначили збільшення обсягів спотових торгів BTC порівняно з попередніми місяцями.

Імовірність схвалення заявок із запуску спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) до 10 січня 2024 року суттєво зросла. Такого висновку дійшли аналітики компанії K33.

За їхніми словами, нещодавня серія оновлень ETF, під час якої подали заявки компанії, серед яких BlackRock і ARK Invest, погодилися на нову модель створення та погашення біржових фондів. Для цих цілей використовуватимуться готівкові фіатні гроші, а не біткоїни. На думку аналітиків, це означає, що ствердження «закріплено» до січня.

Аналітики також зауважили, що за останній тиждень обсяги спотових торгів BTC були значно вищими, ніж у попередні місяці.

«Це свідчить про те, що сильне ралі BTC залучило нових покупців і водночас спонукало продавців до фіксації прибутку, що спричинило консолідацію цін на тлі підвищеного обсягу торгів», – зазначили представники компанії.

Обсяг торгів також зріс і на Чиказькій товарній біржі – за останній тиждень відкритий інтерес на CME збільшився на 3100 BTC. Це свідчить про зростання інтересу серед інституціональних інвесторів.

Біткоїн-ETF і Волл-стріт

На думку засновника компанії MicroStrategy Майкла Сейлора, запуск біткоїн-ETF стане однією з найважливіших подій для компаній з Волл-стріт.

«Небезпідставно припускати, що це може стати найбільшою подією на Волл-стріт за останні 30 років. Останньою такою подією було створення індексу S&P та можливість одночасно інвестувати в усі 500 компаній S&P за допомогою однієї угоди», – сказав Сейлор.

Він додав, що спотовий біткоїн-ETF відкриє можливості для основних роздрібних та інституціональних інвесторів, які раніше не мали доступу до «високошвидкісного каналу, що відповідає вимогам».

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Скільки компаній подали заявки на біткоїн-ETF

Згідно з останніми даними, вже 14 компаній подали свої заявки до SEC на запуск спотового біткоїн-ETF. Останньою подала заявку компанія 7RCC. Її спотовий ETF буде на базі біткоїна та ф'ючерсів на вуглецеві кредити.

На думку експертів, комісія 10 січня 2024 року схвалить одну, кілька чи всі заявки одночасно.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024