Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF

Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF

7RCC збирається запустити спотовий ETF на основі біткоїна та ф'ючерсів на вуглецеві кредити.

Компанія 7RCC, що управляє активами, у понеділок, 18 грудня, подала заявку до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) на запуск спотового біржового фонду, заснованого на біткоїні та ф'ючерсах на вуглецеві кредити. Про це повідомляє сайт SEC.

Згідно з попереднім документом, 7RCC збирається запустити спотовий ETF на базі біткоїна та ф'ючерсів на вуглецеві кредити.

Vinter Bitcoin Carbon Credits Index призначений для відстежування ефективності інвестицій у портфелі, що складається на 80% із BTC і на 20% із ф'ючерсів на вуглецеві кредити. Такий інструмент дозволить інвесторам диверсифікувати портфелі, балансуючи між двома різними сферами. Кастодіаном ETF виступить компанія Gemini.

Про компанію 7RCC

7RCC заснована в 2021 році, надавала доступ до цифрових активів за допомогою ESG-інвестування.

ESG-інвестування (Environmental, Social and Governance) – це підхід до інвестування, який враховує екологічні, соціальні та корпоративні управлінські фактори на додаток до традиційних фінансових критеріїв. Цей підхід спрямовано до більш стійкого й етичного майбутнього, приділяючи увагу таким аспектам, як зменшення впливу на навколишнє середовище, соціальна відповідальність та ефективне корпоративне управління. Інвестори, які застосовують ESG-критерії, обирають активи, які, на їхню думку, сприяють позитивним соціальним та екологічним змінам, при цьому прагнучи до досягнення конкурентоспроможної фінансової віддачі.

Компанія розпочала процес створення ETF 18 місяців тому, але чекала на створення належної інфраструктури для подання заявки, тому вона вступає в гонку набагато пізніше, ніж інші претенденти.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Скільки компаній подали заявки до SEC

7RCC стала чотирнадцятою компанією, що подала заявку на запуск спотового біткоїн-ETF в SEC. На думку низки експертів, комісія 10 січня 2024 року схвалить одну, кілька чи всі заявки одночасно. Також вони вважають, що позитивний вердикт SEC призведе до різкого стрибка курсу BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024