Перспективи BlackRock надихнули трейдерів

Перспективи BlackRock надихнули трейдерів

Оптимізм учасників ринку досяг максимуму від початку місяця та продовжує зростати.

Оптимізм трейдерів та інвесторів досяг місячного максимуму після повідомлень про прогрес у перемовинах інвесткомпанії BlackRock з регуляторами щодо заявки на запуск спотового ETF. Про це повідомляє Santiment.

Повідомлення у соціальних мережах, що включають «ETF» та «схвалення ETF» зросли до максимумів від початку грудня. Історично такі сплески оптимізму сприяють майже миттєвому зростанню курсу біткоїна.

Перспективи BlackRock надихнули трейдерів
Динаміка ETF-оптимізму. Джерело: Santiment.

Хоча наразі біткоїн перебуває у боковому тренді, аналітики Santiment оцінюють вплив позитивної новини про BlackRock у додаткові 3% до ринкової ціни активу. У разі схвалення заявок курс за прогнозами може зрости ще на 25-30%.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке BlackRock

BlackRock – одна з найбільших у світі компаній з управління активами ($9,4 трлн станом на 2023 рік). Вона була заснована в 1988 році й стала ключовим гравцем у фінансовій індустрії. Компанія керує активами від імені індивідуальних інвесторів, установ, урядів і компаній по всьому світу.

Основна увага BlackRock зосереджена на управлінні інвестиціями, включаючи широкий спектр послуг, таких як взаємні фонди, біржові фонди (ETF), пенсійне планування, управління ризиками та консультаційні послуги. Цього року BlackRock також подав заявку на запуск спотового біткоїн-ETF, але остаточного рішення регуляторів досі немає.

Стартовий капітал для ETF

Наприкінці жовтня компанія BlackRock отримала $100 000 стартового капіталу для запланованого біржового біткоїн-фонду (ETF). Інвестор, який надав початковий капітал, придбав 4000 акцій за ціною $25 за акцію. Початковий капітал має вирішальне значення, оскільки він дає старт фінансуванню, необхідному для підтримки акцій ETF та торгівлі на ринку.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024