Половина американців заробляє менше ніж 1 BTC на рік

Половина американців заробляє менше ніж 1 BTC на рік

Доходи працівників у біткоїн-вимірі знижуються, адже біткоїн – це дефляційна монетарна система.

Наразі медіанна заробітна плата у США становить $41 000 на рік, тобто менше, ніж 1 BTC. На це звернув увагу економіст Пітер Сент-Онж.

Таким чином, наразі лише половина американців має дохід, що перевищує 1 BTC на рік. Зважаючи на стале зростання біткоїна від початку року цей процент постійно знижується. Зростання курсу BTC значно випереджає зростання реальної заробітної плати.

Ця динаміка у черговий раз засвідчує ефективність біткоїна як засобу збереження вартості. Попри короткострокові цінові коливання, довгостроковий тренд підтверджує переваги головного цифрового активу в порівнянні з іншими альтернативами.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке медіанна зарплата

Медіанна заробітна плата – це показник, що відображає середній рівень, коли всі зарплати в списку розташовані в порядку зростання або спадання. Це значення, яке відокремлює верхню половину від нижньої половини вибірки даних.

Це показник, на який менше впливають екстремальні значення (викиди), ніж на середню зарплату. Стосовно наведеної статистики, це означає, що 50% американських працівників отримують менш як $41 000, а 50% – відповідно більше.

Динаміка курсу BTC

Протягом останнього тижня курс біткоїна дещо скорегувався на 0,8%, але залишається вище важливого рівня опору в $40 000-41 000. Від початку року він зріс на 146%, що значно випереджає динаміку традиційних активів.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024