Глава VanEck пояснив, чому Біткоїн – «не бульбашка»

Глава VanEck пояснив, чому Біткоїн – «не бульбашка»

Ян ван Ек вважає, що протягом року курс BTC досягне своїх історичних максимумів.

У світі не існує активу, який би перевершив біткоїн як провідний засіб заощадження. Про це заявив генеральний директор компанії з управління інвестиціями VanEck Ян ван Ек, повідомляє CNBC.

«У Біткоїна 50 млн користувачів, отже, він має мережевий ефект», – заявив глава компанії VanEck.

Він також категорично відкинув тезу про те, що Біткоїн – «це бульбашка». Ван Ек пояснив це тим, що жоден актив, перебуваючи в «бульбашці», не перевищував своєї вартості кожен ринковий цикл.

«Біткоїн – це очевидний актив, який зростає на очах», – додав бізнесмен.

Він очікує, що у найближчі 12 місяців біткоїн досягне своїх історичних максимумів.

Про компанію VanEck

Інвестиційну компанію VanEck заснував батько Яна – Джон ван Ек у 1955 році. 1968 року компанія запустила перший золотий фонд у США. Сьогодні під управлінням фірми перебувають активи на $76,4 млрд.

VanEck спеціалізується на різних сферах, таких як природні ресурси, ринки, що розвиваються, золото і цифрові активи. Вона також є одним із претендентів на створення спотового біткоїн-фонду (ETF) у період з 5 по 10 січня 2024 року разом із дванадцятьма іншими інвестиційними компаніями.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози щодо курсу BTC

Аналітики VanEck не виключають, що перемога Дональда Трампа на майбутніх президентських виборах у США може спричинити зростання курсу біткоїна до нових максимумів вже у 2024 році – до позначки $100 000.

На їхню думку, перемога республіканців у Білому домі сформує оптимістичні настрої серед трейдерів, оскільки Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) вже не ставитиметься до регулювання цифрових активів так вороже.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024