Ordinals-компанія залучила $4,2 млн

Ordinals-компанія залучила $4,2 млн

Залучені кошти Trac Systems спрямує на розширення команди розробників.

Німецька компанія Trac Systems, яка є розробником протоколу Ordinals, завершила успішний раунд фінансування на $4,2 млн під керівництвом венчурної компанії Sora Ventures. Про це повідомляє The Block.

Після успішного збору коштів команда Trac Systems готується до розширення з фокусом на залученні досвідчених розробників для просування протоколу на основі Ordinals.

Генеральний директор Trac Systems Бенні Дев наголосив на готовності компанії до інновацій, використання Trac Core та протоколу TAP для дослідження нових можливостей у токенізації, гейміфікації та децентралізованому фінансуванні (DeFi).

Побоювання навколо Ordinals

Біткоїн-розробники виступають проти використання записів Ordinals з кількох причин. По-перше, це пов'язано із занепокоєнням про те, що впровадження Ordinals може негативно вплинути на продуктивність і масштабованість блокчейну Біткоїна, збільшуючи розмір блоків та час їхнього оброблення. По-друге, є побоювання, що Ordinals може відвернути увагу від початкової мети Біткоїна як децентралізованої цифрової валюти, перетворюючи його на платформу для зберігання нефінансових даних, що може призвести до збільшення спекулятивних операцій та зменшення фокусу на його використанні як засобу обміну.

Також існує тривога щодо потенційних юридичних проблем, пов'язаних із зберіганням авторських та інших захищених даних у блокчейні. Ці фактори у сукупності створюють побоювання серед розробників про можливий негативний вплив Ordinals на екосистему Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останні розроблення в галузі Ordinals

Попри весь негатив навколо записів Ordinals, низка компаній продовжує проводити розроблення в цьому напрямі. Зокрема, стартап Bioniq на базі екосистеми Internet Computer Protocol (ICP) запустив торговий майданчик для записів Ordinals. За задумом це має дозволити знизити навантаження на мережу та скоротити комісії.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024