Ordinals-компанія залучила $4,2 млн

Ordinals-компанія залучила $4,2 млн

Залучені кошти Trac Systems спрямує на розширення команди розробників.

Німецька компанія Trac Systems, яка є розробником протоколу Ordinals, завершила успішний раунд фінансування на $4,2 млн під керівництвом венчурної компанії Sora Ventures. Про це повідомляє The Block.

Після успішного збору коштів команда Trac Systems готується до розширення з фокусом на залученні досвідчених розробників для просування протоколу на основі Ordinals.

Генеральний директор Trac Systems Бенні Дев наголосив на готовності компанії до інновацій, використання Trac Core та протоколу TAP для дослідження нових можливостей у токенізації, гейміфікації та децентралізованому фінансуванні (DeFi).

Побоювання навколо Ordinals

Біткоїн-розробники виступають проти використання записів Ordinals з кількох причин. По-перше, це пов'язано із занепокоєнням про те, що впровадження Ordinals може негативно вплинути на продуктивність і масштабованість блокчейну Біткоїна, збільшуючи розмір блоків та час їхнього оброблення. По-друге, є побоювання, що Ordinals може відвернути увагу від початкової мети Біткоїна як децентралізованої цифрової валюти, перетворюючи його на платформу для зберігання нефінансових даних, що може призвести до збільшення спекулятивних операцій та зменшення фокусу на його використанні як засобу обміну.

Також існує тривога щодо потенційних юридичних проблем, пов'язаних із зберіганням авторських та інших захищених даних у блокчейні. Ці фактори у сукупності створюють побоювання серед розробників про можливий негативний вплив Ordinals на екосистему Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останні розроблення в галузі Ordinals

Попри весь негатив навколо записів Ordinals, низка компаній продовжує проводити розроблення в цьому напрямі. Зокрема, стартап Bioniq на базі екосистеми Internet Computer Protocol (ICP) запустив торговий майданчик для записів Ordinals. За задумом це має дозволити знизити навантаження на мережу та скоротити комісії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024