SEC переглядає свій підхід до біткоїн-ETF

SEC переглядає свій підхід до біткоїн-ETF

Комісія по-новому розглядає питання щодо біржових фондів у зв'язку із судовими рішеннями округу Колумбія.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) активно переглядає свій підхід до спотових заявок на біткоїн-ETF. Про це заявив глава відомства Гері Генслер в інтерв'ю CNBC.

«Як ви, можливо, знаєте, у минулому ми відхилили низку таких заявок, але суди округу Колумбія ухвалили рішення з цього приводу. І тепер ми по-новому розглядаємо це питання, ґрунтуючись на цих судових рішеннях», – наголосив Генслер.

Спотовий біткоїн-фонд ETF відрізняється від свого ф'ючерсного аналога тим, що дозволяє інвесторам торгувати BTC безпосередньо, не спираючись на ф'ючерсні контракти. Ця відмінність потенційно може полегшити доступ до біткоїнів для традиційних інвесторів.

Відношення SEC до біткоїн-ETF

SEC історично дотримувалася негативного підходу до затвердження спотових біткоїн-ETF через побоювання, пов'язані з маніпулюванням ринком, захистом інвесторів і дотриманням нормативних вимог. Визнання Генслером переоцінки SEC передбачає готовність вивчити та потенційно схвалити спотовий біткоїн-ETF, що знаменує можливе зрушення у нормативно-правовій базі.

Поки SEC переглядає свою позицію, Біткоїн-індустрія з нетерпінням чекає на подальший розвиток подій щодо потенційного схвалення спотових біткоїн-ETF, що може суттєво вплинути на ширше прийняття та визнання BTC серед інституціональних та роздрібних інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

SEC завалили документами, пов'язаними з біткоїнами

У листопаді різні компанії подали до SEC рекордну кількість документів, у яких згадувалося слово «біткоїн».

Зростання кількості подання заявок, пов'язаних з головним цифровим активом, є ознакою поширення та визнання цифрових валют загалом, але також показує, що багато компаній зацікавлені в галасі навколо ETF.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024