SEC переглядає свій підхід до біткоїн-ETF

SEC переглядає свій підхід до біткоїн-ETF

Комісія по-новому розглядає питання щодо біржових фондів у зв'язку із судовими рішеннями округу Колумбія.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) активно переглядає свій підхід до спотових заявок на біткоїн-ETF. Про це заявив глава відомства Гері Генслер в інтерв'ю CNBC.

«Як ви, можливо, знаєте, у минулому ми відхилили низку таких заявок, але суди округу Колумбія ухвалили рішення з цього приводу. І тепер ми по-новому розглядаємо це питання, ґрунтуючись на цих судових рішеннях», – наголосив Генслер.

Спотовий біткоїн-фонд ETF відрізняється від свого ф'ючерсного аналога тим, що дозволяє інвесторам торгувати BTC безпосередньо, не спираючись на ф'ючерсні контракти. Ця відмінність потенційно може полегшити доступ до біткоїнів для традиційних інвесторів.

Відношення SEC до біткоїн-ETF

SEC історично дотримувалася негативного підходу до затвердження спотових біткоїн-ETF через побоювання, пов'язані з маніпулюванням ринком, захистом інвесторів і дотриманням нормативних вимог. Визнання Генслером переоцінки SEC передбачає готовність вивчити та потенційно схвалити спотовий біткоїн-ETF, що знаменує можливе зрушення у нормативно-правовій базі.

Поки SEC переглядає свою позицію, Біткоїн-індустрія з нетерпінням чекає на подальший розвиток подій щодо потенційного схвалення спотових біткоїн-ETF, що може суттєво вплинути на ширше прийняття та визнання BTC серед інституціональних та роздрібних інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

SEC завалили документами, пов'язаними з біткоїнами

У листопаді різні компанії подали до SEC рекордну кількість документів, у яких згадувалося слово «біткоїн».

Зростання кількості подання заявок, пов'язаних з головним цифровим активом, є ознакою поширення та визнання цифрових валют загалом, але також показує, що багато компаній зацікавлені в галасі навколо ETF.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024