Великий інвестбанк запускає торгівлю BTC

Великий інвестбанк запускає торгівлю BTC

Торговий застосунок від «дочки» банку Jefferies спочатку буде доступним для жителів Британії, а потім і для інших міжнародних клієнтів.

Stratos Group International, дочірня компанія американського інвестиційного банку Jefferies, запускає торгівлю біткоїнами з показниками ліквідності інституціонального рівня. Про це повідомляє Trustnodes.

Tradu, новий застосунок від Stratos, запрацює цього місяця для мешканців Великої Британії та на початку першого кварталу 2024 року – для міжнародних ринків.

Stratos співпрацює з криптовалютною компанією Crossover Markets, яка спеціалізується на задоволенні унікальних потреб установ у ліквідності, а тепер цей рівень обслуговування переходить у роздрібну торгівлю.

«Збір правильної технологічної платформи для наших клієнтів був ключовим завданням, і CROSSx – єдиний на сьогоднішній день майданчик, який забезпечує швидкість і пропускну здатність, потрібні для зниження торгових витрат», – заявив генеральний директор Tradu Брендан Каллан.

Що потрібно знати про Jefferies

Jefferies Group LLC – американський транснаціональний незалежний інвестиційний банк зі штаб-квартирою у Нью-Йорку. Компанія надає клієнтам послуги на ринках капіталу та фінансові консультації, інституціональне посередництво, дослідження та управління активами. Сюди входять злиття та поглинання, реструктуризація та інші фінансові консультаційні послуги.

Jefferies лояльний до біткоїна. У своїй записці для інвесторів у жовтні цього року компанія заявила, що у BTC слід вкладати не менше 10% доходів.

«Біткоїн став інвестиційно привабливим для установ, де діють угоди про зберігання цифрових активів, і є альтернативним золоту сховищем вартості», – заявили в Jefferies.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Ставлення банків до Біткоїна

Великі банки, прагнучи відповідати на зростаючий попит у сфері цифрових активів і підтримувати свою конкурентоспроможність, дедалі частіше стали пропонувати своїм клієнтам послуги, пов'язані з біткоїном.

Наприклад, банківський гігант з Німеччини Deutsche Bank раніше демонстрував певну обережність щодо BTC. Однак сьогодні він визнав значущість Біткоїна у глобальній економіці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024