У Glassnode назвали «справедливу вартість» біткоїна

У Glassnode назвали «справедливу вартість» біткоїна

У грудні курс BTC зростав через спекулятивний вплив на тлі ймовірного схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF.

«Справедлива вартість» одного біткоїна коливається в ціновому діапазоні від $30 000 до $36 000. Відповідного висновку дійшли аналітики сервісу Glassnode.

На думку експертів, різке подорожчання біткоїна в грудні зумовлено спекулятивним впливом на тлі ймовірного схвалення заявок на запуск спотових біткоїн-фондів з боку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) та майбутнього халвінгу в 2024 році.

На курс вплинула фіксація прибутку короткостроковими власниками ВТС. Відбулося блокування висхідного імпульсу, що впливає на динаміку вартості біткоїна, а потім падіння на $3377 (-7,57%) з річного максимуму $44 600, констатують експерти Glassnode.

Також вони вважають, що підвищення вартості ВТС у грудні не мало під собою фундаментальних причин, а цілком обумовлено зростанням спекулятивних настроїв.

Що таке справедлива ціна

Справедлива ціна біткоїна – це концепція, що визначає вартість біткоїна, яка відбиває його реальну внутрішню цінність, виходячи з різних економічних, фінансових і технологічних чинників, а не лише з ринкових спекуляцій.

Ця ціна враховує безліч аспектів, охоплюючи витрати на видобуток та підтримку мережі (такі як електроенергія та обладнання), пропозицію та попит на ринку, рівень прийняття біткоїна як засобу обміну та збереження цінності, а також його потенціал як хеджу проти інфляції та економічної нестабільності.

Також у розрахунок беруться технологічні інновації в блокчейні біткоїна, регуляторні зміни та глобальні економічні умови.

Визначення справедливої ціни є складним через високу волатильність біткоїна та природу ринку, що постійно змінюється, а також через різноманітність думок серед інвесторів і аналітиків щодо важливості різних факторів.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Що завадило подальшому зростанню курсу BTC

На думку аналітика Алі Мартінеза, корекція на ринку біткоїна відбулася через зниження загальних резервів майнерів. Ця динаміка свідчить про те, що майнери виводять частину своїх BTC на біржі. Цей тренд посилився, після того як біткоїн перевищив позначку в $44 000

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024