Співзасновника Three Arrows Capital випустять на волю

Співзасновника Three Arrows Capital випустять на волю

Су Чжу допитали в суді та випустять на волю на підставі «хорошої поведінки».

Співзасновника збанкрутілого кредитора Three Arrows Capital (3AC) Су Чжу буде звільнено вже цього місяця. Про це повідомляє Bloomberg.

Цього тижня Чжу піддався першому допиту в Сінгапурі, відповідаючи на запитання юристів компанії-ліквідатора Teneo під час дводенного судового засідання. Адвокати вимагали подробиць про те, як фонд зазнав невдачі, а також інформації про місцезнаходження активів. За словами джерел Bloomberg, Чжу має бути звільнений цього місяця на підставі стандартних положень про хорошу поведінку.

Крах Three Arrows Capital

Фонд, заснований Су Чжу та Кайлом Девісом, збанкрутував після низки невдалих інвестицій та обвалу цін на криптовалюти, що призвело до значних фінансових втрат. Ця ситуація посилилася через дуже високий рівень кредитного плеча, використаного 3AC, що зробило фонд надто вразливим для ринкових коливань. Їх неможливість задовольнити вимоги щодо маржинальних позик від безлічі криптовалютних бірж та платформ децентралізованого фінансування призвела до їхнього звернення до суду із заявою про банкрутство. Цей крах став серйозним нагадуванням про ризики, пов'язані з високоліквідними та волатильними активами, такими як криптовалюти, та про важливість ризикового менеджменту в сфері цифрових активів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Арешт Су Чжу

Су Чжу заарештували під час спроби залишити Сінгапур. З моменту краху компанії Three Arrows Capital її співзасновники Су Чжу та Кайл Девіс переховувалися від ліквідаторів, хоча й вели при цьому активну діяльність у соціальних мережах.

За рішенням суду Сінгапуру Чжу був засуджений до чотирьох місяців тюремного ув'язнення. Аналогічну постанову про притягнення до кримінальної відповідальності було винесено і щодо Девіса.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024