На Волл-стріт дедалі більше прихильників BTC

На Волл-стріт дедалі більше прихильників BTC

Генеральний директор компанії Cantor Fitzgerald Говард Лютнік пояснив, у чому головна цінність Біткоїна.

Генеральний директор компанії з Волл-стріт Cantor Fitzgerald Говард Лютнік зізнався, що є послідовним прихильником Біткоїна. Про це повідомляє CNBC.

«Я фанат цифрових валют, але дозвольте мені бути гранично конкретним: біткоїн, тільки біткоїн. Решта монет – це просто не те», – заявив він в інтерв'ю подкасту Money Movers.

На думку Лютніка, цінність Біткоїна полягає в його децентралізації, що відрізняє його від Ethereum та інших технологій.

«Єдиний актив, який люди можуть зберігати й ніхто не може його забрати? Біткоїн», – сказав Лютнік.

Хто такий Говард Лютнік

Говард Лютнік – відомий бізнесмен і CEO компанії Cantor Fitzgerald, має великий вплив у світі фінансів. Він став відомим після трагічних подій 11 вересня 2001 року, коли Cantor Fitzgerald втратила більшість своїх співробітників унаслідок атаки на Всесвітній торговий центр. Під його керівництвом компанія не лише відновилася, а й значно розширила свою діяльність, а також інноваційні технології та ринки.

Лютнік також бере активну участь у благодійності, у тому числі через Cantor Fitzgerald Relief Fund, який надає допомогу постраждалим від катастроф і терористичних актів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн і компанії з Волл-стріт

На думку аналітиків Alliance Bernstein (AB), схвалення Комісією з бірж та цінних паперів (SEC) заявок на запуск спотових біржових біткоїн-фондів підігріє інтерес великих компаній з Волл-стріт.

За оцінками AB, зараз обсяг сектору управління біткоїн-фондами становить близько $45–50 млрд. Проте аналітики компанії стверджують, що до 2028 року ця цифра може збільшитися до понад $500 млрд. Така трансформація означатиме перехід до повністю формалізованого та регульованого сектору управління активами.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024