На Волл-стріт дедалі більше прихильників BTC

На Волл-стріт дедалі більше прихильників BTC

Генеральний директор компанії Cantor Fitzgerald Говард Лютнік пояснив, у чому головна цінність Біткоїна.

Генеральний директор компанії з Волл-стріт Cantor Fitzgerald Говард Лютнік зізнався, що є послідовним прихильником Біткоїна. Про це повідомляє CNBC.

«Я фанат цифрових валют, але дозвольте мені бути гранично конкретним: біткоїн, тільки біткоїн. Решта монет – це просто не те», – заявив він в інтерв'ю подкасту Money Movers.

На думку Лютніка, цінність Біткоїна полягає в його децентралізації, що відрізняє його від Ethereum та інших технологій.

«Єдиний актив, який люди можуть зберігати й ніхто не може його забрати? Біткоїн», – сказав Лютнік.

Хто такий Говард Лютнік

Говард Лютнік – відомий бізнесмен і CEO компанії Cantor Fitzgerald, має великий вплив у світі фінансів. Він став відомим після трагічних подій 11 вересня 2001 року, коли Cantor Fitzgerald втратила більшість своїх співробітників унаслідок атаки на Всесвітній торговий центр. Під його керівництвом компанія не лише відновилася, а й значно розширила свою діяльність, а також інноваційні технології та ринки.

Лютнік також бере активну участь у благодійності, у тому числі через Cantor Fitzgerald Relief Fund, який надає допомогу постраждалим від катастроф і терористичних актів.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн і компанії з Волл-стріт

На думку аналітиків Alliance Bernstein (AB), схвалення Комісією з бірж та цінних паперів (SEC) заявок на запуск спотових біржових біткоїн-фондів підігріє інтерес великих компаній з Волл-стріт.

За оцінками AB, зараз обсяг сектору управління біткоїн-фондами становить близько $45–50 млрд. Проте аналітики компанії стверджують, що до 2028 року ця цифра може збільшитися до понад $500 млрд. Така трансформація означатиме перехід до повністю формалізованого та регульованого сектору управління активами.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024