На Мадейрі біткоїн-стартапам обіцяють податкові пільги

На Мадейрі біткоїн-стартапам обіцяють податкові пільги

Влада острова залучає компанії за рахунок низьких ставок, вважаючи, що це зміцнить економіку.

Влада архіпелагу Мадейра, автономного регіону Португалії, має намір надати широке коло преференцій для біткоїн-стартапів. Про це заявив міністр фінансів регіонального уряду Рожеріо Гувейя, повідомляє Cointelegraph.

За його словами, Мадейра розширить повноваження зони вільної торгівлі, а також надасть податкові пільги биткоїн-компаніям. Вони, як зауважив чиновник, будуть звільнені від податку на приріст капіталу за рахунок однієї з найнижчих у Євросоюзі ставок корпоративного податку.

«Для компаній, які прагнуть утвердитися в регіоні, найбільший податковий стимул знаходиться у вільній зоні Мадейри чи Міжнародному бізнес-центрі. Ця зона пропонує пільговий податковий режим, що обмежує ставку корпоративного податку конкурентним максимумом у 5%», – пояснив Гувейя.

Він зазначив, що Мадейра робить ставку на залучення високотехнологічних стартапів задля зміцнення економіки. Наразі сектор цифрових фінансів вже становить приблизно 30% бізнесу острова, і його підтримка життєво необхідна для регіону.

Чим приваблива Мадейра

Мадейра, автономний регіон Португалії, приваблює біткоїн-стартапи своїм сприятливим економічним середовищем і передовим підходом до цифрових активів. Уряд Мадейри демонструє підтримку інновацій у Біткоїн-сфері, надаючи пільгові податкові умови та спрощені процедури для технологічних та фінтех-компаній.

Цей регіон також приваблює за рахунок свого стратегічного розташування між Європою, Африкою та Америкою, що робить його ідеальним місцем для міжнародних бізнес-операцій. До того ж на Мадейрі спостерігається зростаюча спільнота Біткоїн- ентузіастів та розробників, що створює сприятливе середовище для обміну ідеями та співпраці.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Заходи для Біткоїн-ком'юніті

Мадейра стала місцем регулярного проведення різних івентів, присвячених Біткоїну та пов'язаним з ним технологіям. Найближча конференція – Bitcoin Atlantis – відбудеться там з 1 по 3 березня 2024 року. Спікерами на заході заявлено багато відомих біткоїнерів: співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор, гендиректор компанії Block Джек Дорсі та багато інших.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024