Стало відомо, коли Сальвадор випустить біткоїн-бонди

Стало відомо, коли Сальвадор випустить біткоїн-бонди

Випуск облігацій Volcano схвалила Комісія з цифрових активів.

Комісія з цифрових активів (CNAD) Сальвадору схвалила випуск на початку 2024 року біткоїн-облігацій. Про це повідомляється на сторінці Державного офісу Біткоїна у соцмережі X.

«Облігації Volcano щойно отримали схвалення Комісії з цифрових активів (CNAD). Ми очікуємо, що їх буде випущено в першому кварталі 2024 року», – йдеться у повідомленні.

Плани щодо біткоїн-облігацій

Так звані «вулканічні облігації» анонсовано у 2021 році президентом Наїбом Букеле невдовзі після того, як він ухвалив закон про визнання біткоїна (BTC) законним платіжним засобом у країні. У січні 2023 року Сальвадор офіційно ухвалив закон про випуск таких облігацій. За нього проголосували 62 із 78 членів Законодавчих зборів.

Букеле поставив собі за мету залучити $1 млрд за допомогою облігацій, забезпечених біткоїнами, і створити індустрію майнінгу біткоїнів, яка залежить винятково від відновлюваної енергії, зокрема генерується діючими вулканами на території країни.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани компанії Volcano Energy

Компанія Volcano Energy влітку оголосила про плани створення майнінгового центру потужністю 241 мегават. Реалізувати проєкт планують у селищі Ель-Чисте у муніципалітеті Метапан, Санта-Ана. Ця ділянка відрізняється винятковим у країні потенціалом генерації сонячної та вітрової енергії. За розрахунками компанії, майнінговий центр працюватиме на 169 МВт сонячної енергії та 72 МВт вітрової енергії.

Як відомо, Volcano Energy будує майнінгові потужності, які використовують енергію місцевих термальних джерел.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024