З біржі HTX масово виводять кошти

З біржі HTX масово виводять кошти

За останні два тижні відтік коштів становив $258 млн.

Біткоїн-біржа HTX (колишня Huobi), яку пов'язують із Джастіном Саном, після злому в листопаді зіткнулася з масовим виведенням коштів: у період з 25 листопада по 10 грудня зафіксовано відтік коштів клієнтів у розмірі $258 млн. Про це повідомляє Bloomberg.

Це ознака того, що деякі клієнти були стурбовані інцидентом із системою безпеки минулого місяця. Після листопадового інциденту з HTX Джастін Сан повідомив, що ведеться розслідування і біржа повністю компенсує втрати гарячих гаманців HTX. Зазначимо, що це не перший злам торговельного майданчика. У вересні хакери також викрали з платформи $8 млн.

Що сталося у листопаді

22 листопада HTX і блокчейн-протокол Heco Chain зазнали хакерської атаки, збитки від якої оцінили в $97 млн. Факт злому підтвердив незабаром і Джастін Сан. Через інцидент служба підтримки була змушена тимчасово призупинити внесення депозитів та зняття коштів.

Компанія Cyver, що спеціалізується на безпеці блокчейну, зафіксувала підозрілі перекази на суму $85 млн. Кошти були розподілені між декількома акаунтами.

Відновила операції з біткоїнами біржа лише 25 листопада.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Під постійним прицілом хакерів

Це вже не перша вдала атака хакерів на HTX. Перед цим стався злам 24 вересня. Тоді хакери змогли вивести $7,9 млн у цифрових активах.

За словами Сана, особу хакера тоді вдалося встановити.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024