З біржі HTX масово виводять кошти

З біржі HTX масово виводять кошти

За останні два тижні відтік коштів становив $258 млн.

Біткоїн-біржа HTX (колишня Huobi), яку пов'язують із Джастіном Саном, після злому в листопаді зіткнулася з масовим виведенням коштів: у період з 25 листопада по 10 грудня зафіксовано відтік коштів клієнтів у розмірі $258 млн. Про це повідомляє Bloomberg.

Це ознака того, що деякі клієнти були стурбовані інцидентом із системою безпеки минулого місяця. Після листопадового інциденту з HTX Джастін Сан повідомив, що ведеться розслідування і біржа повністю компенсує втрати гарячих гаманців HTX. Зазначимо, що це не перший злам торговельного майданчика. У вересні хакери також викрали з платформи $8 млн.

Що сталося у листопаді

22 листопада HTX і блокчейн-протокол Heco Chain зазнали хакерської атаки, збитки від якої оцінили в $97 млн. Факт злому підтвердив незабаром і Джастін Сан. Через інцидент служба підтримки була змушена тимчасово призупинити внесення депозитів та зняття коштів.

Компанія Cyver, що спеціалізується на безпеці блокчейну, зафіксувала підозрілі перекази на суму $85 млн. Кошти були розподілені між декількома акаунтами.

Відновила операції з біткоїнами біржа лише 25 листопада.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Під постійним прицілом хакерів

Це вже не перша вдала атака хакерів на HTX. Перед цим стався злам 24 вересня. Тоді хакери змогли вивести $7,9 млн у цифрових активах.

За словами Сана, особу хакера тоді вдалося встановити.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024