У Сальвадорі менше 2% жителів володіють біткоїном

У Сальвадорі менше 2% жителів володіють біткоїном

Попри всі зусилля адміністрації президента Наїба Букеле, сальвадорці так і не стали активними біткоїн-користувачами.

Попри докладені зусилля влади Сальвадору щодо поширення біткоїна в країні, місцеві жителі так і не підтримали цю ідею. Про це повідомляє Cointelegraph, посилаючись на дані сервісу CoinGecko.

Попри те, що Сальвадор є першою країною у світі, яка використовує BTC як законний платіжний засіб, біткоїном володіє відносно невеликий відсоток населення країни. У Сальвадорі, населення якого становить 6,36 млн осіб, біткоїном володіють близько 109 175 осіб – приблизно 1,72%.

Загалом Сальвадор посів 55 місце у глобальному індексі прийняття цифрових активів. Однак у деяких країнах, зокрема й тих, що запровадили заборону на криптовалюти, спостерігається більш швидке зростання серед населення.

За словами експрезидента Наїба Букеле, загальний обсяг інвестицій у біткоїн у країні сягнув $131млн. Уряд також ще сильніше активізував свої зусилля щодо збільшення біткоїн-інвестицій у країні.

Спроби залучити представників Біткоїн-спільноти

Щоб залучити до країни представників Біткоїн-спільноти, Сальвадор анонсував нову програму «Громадянство за інвестиції», в межах якої можна придбати громадянство країни за $1 млн у біткоїнах. Програма розрахована на 1000 осіб.

Президент Букеле також скасував податки на прибуток та приріст капіталу для технологічних компаній, які інвестують у Сальвадор, у найближчі 15 років.

Варто наголосити, що політика Букеле зацікавила багатьох представників Біткоїн-індустрії. Зокрема, глава компанії Strike Джек Маллерс повідомив, що перенесе до цієї країни свою штаб-квартиру.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток індустрії у Латинській Америці

За оцінками аналітиків компанії Ark Invest, девальвація національної валюти стала поштовхом для розвитку Біткоїн-індустрії в Аргентині, яка стала тут розвиватися набагато швидше, ніж у Сальвадорі, який прийняв біткоїн.

На початку цього року сотні аргентинців зібралися на підтримку Біткоїна, сформувавши гігантський символ головного цифрового активу на знак протесту проти розгулу інфляції, що охопила країну.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024