У Сальвадорі менше 2% жителів володіють біткоїном

У Сальвадорі менше 2% жителів володіють біткоїном

Попри всі зусилля адміністрації президента Наїба Букеле, сальвадорці так і не стали активними біткоїн-користувачами.

Попри докладені зусилля влади Сальвадору щодо поширення біткоїна в країні, місцеві жителі так і не підтримали цю ідею. Про це повідомляє Cointelegraph, посилаючись на дані сервісу CoinGecko.

Попри те, що Сальвадор є першою країною у світі, яка використовує BTC як законний платіжний засіб, біткоїном володіє відносно невеликий відсоток населення країни. У Сальвадорі, населення якого становить 6,36 млн осіб, біткоїном володіють близько 109 175 осіб – приблизно 1,72%.

Загалом Сальвадор посів 55 місце у глобальному індексі прийняття цифрових активів. Однак у деяких країнах, зокрема й тих, що запровадили заборону на криптовалюти, спостерігається більш швидке зростання серед населення.

За словами експрезидента Наїба Букеле, загальний обсяг інвестицій у біткоїн у країні сягнув $131млн. Уряд також ще сильніше активізував свої зусилля щодо збільшення біткоїн-інвестицій у країні.

Спроби залучити представників Біткоїн-спільноти

Щоб залучити до країни представників Біткоїн-спільноти, Сальвадор анонсував нову програму «Громадянство за інвестиції», в межах якої можна придбати громадянство країни за $1 млн у біткоїнах. Програма розрахована на 1000 осіб.

Президент Букеле також скасував податки на прибуток та приріст капіталу для технологічних компаній, які інвестують у Сальвадор, у найближчі 15 років.

Варто наголосити, що політика Букеле зацікавила багатьох представників Біткоїн-індустрії. Зокрема, глава компанії Strike Джек Маллерс повідомив, що перенесе до цієї країни свою штаб-квартиру.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток індустрії у Латинській Америці

За оцінками аналітиків компанії Ark Invest, девальвація національної валюти стала поштовхом для розвитку Біткоїн-індустрії в Аргентині, яка стала тут розвиватися набагато швидше, ніж у Сальвадорі, який прийняв біткоїн.

На початку цього року сотні аргентинців зібралися на підтримку Біткоїна, сформувавши гігантський символ головного цифрового активу на знак протесту проти розгулу інфляції, що охопила країну.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024