Hive окупила майнери за рік

Hive окупила майнери за рік

Це сталося переважно завдяки зростанню курсу біткоїна.

Майнінгова компанія Hive Digital Technologies стверджує, що придбані у виробника Bitmain у 2022 році пристрої для видобутку біткоїнів вже окупили себе завдяки зростанню курсу BTC. Про це повідомляється на офіційному сайті майнера.

Hive зазначила, що стабільно купує ASIC-установки для майнінгу з моменту краху біржі FTX, і це рішення, на її думку, допоможе пережити майбутній халвінг.

Так, компанія в 2022 році купувала топові на той час майнінгові установки S19J. Президент і головний операційний директор Айден Кіліч заявив, що команда також оновила свій програмний стек, щоби пристосувати його до нових установок. Також уточнюється, що 22 грудня 2022 року компанія придбала 3750 установок Bitmain S19J.

Згодом Hive почала замінювати їх на «асікі» S19K, які мають нижче енергоспоживання, ніж їхні попередники.

Загалом з моменту краху FTX компанія Hive Digital придбала 29 000 установок, при цьому 14 листопада та 4 грудня було оголошено про два окремих придбання 9800 майнінгових установок Bitmain S19k Pro.

Завдяки останнім придбанням ефективність її дата-центрів зросла до 28,9 J/ТН, а очікуваний робочий хешрейт до кінця грудня 2023 року становитиме 4,8 EH/s.

Що потрібно знати про компанію Hive

Майнінгова компанія HIVE Blockchain здійснила у 2023 році ребрендинг, відмовившись від слова «Blockchain» у своїй назві, замінивши його на Hive Digital Technologies. Крім того, вона вирішила сфокусуватися на фінансових можливостях у галузі штучного інтелекту (ШІ), хмарних обчислень і графічних процесорів. Варто зауважити, що майнінг, як і раніше, залишився одним з головних профілів компанії.

HIVE Digital планує розширити свою глобальну присутність у Швеції за рахунок придбання ділянки землі та дата-центру в Бодені.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як майнери готуються до халвінгу

За даними аналітиків компанії Glassnode, зменшення нагороди за здобутий блок удвічі може вплинути на майнінгову галузь. Це подвоїть собівартість видобутку одного BTC. Станом на вересень вона становила близько $15 000, відповідно, в майбутньому, ймовірно, перевищить $30 000.

У зв'язку з цим майнінгові компанії вивчають можливості диверсифікації своїх бізнес-моделей. Зокрема, деякі майнери розглядають можливість перепрофілювання частини своїх виробничих потужностей під центри оброблення даних.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024