Компанія Джека Дорсі презентувала гаманець Bitkey

Компанія Джека Дорсі презентувала гаманець Bitkey

Новинка охоплює мобільний застосунок і апаратний пристрій і вже доступна для попереднього замовлення.

Компанія Джека Дорсі Block, Inc. анонсувала попереднє замовлення свого нового апаратного гаманця Bitkey. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Bitkey містить мобільний застосунок, апаратний пристрій і комплексні інструменти відновлення, орієнтовані як на досвідчених користувачів, так і на початківців.

«Децентралізована платіжна мережа Біткоїна здатна створити більш інклюзивну фінансову систему для всіх. Ми впевнені, що в майбутньому користувачі вимагатимуть права власності та самостійного зберігання, оскільки це забезпечує душевний спокій, знижує залежність від будь-якої однієї організації та дозволяє людям контролювати свої власні біткоїни. За допомогою Bitkey ми створюємо безпечний і простий спосіб для людей по всьому світу з різним рівнем досвіду роботи з біткоїном взяти під контроль свої фінанси на своїх умовах», – прокоментував роботу CEO Proto Block Томас Темплтон.

У чому особливість гаманця

Ключовою особливістю Bitkey є система з кількома підписами, яка усуває потребу в довгих, громіздких паролях або seed-фразах. Ця система використовує три ключі для захисту біткоїна, при цьому для авторизації транзакцій або виконання дій, пов'язаних з безпекою, потрібні будь-які два ключі.

Гаманець видає два ключі безпосередньо користувачам: один знаходиться у мобільному застосунку для зручності транзакцій та керування безпекою, а другий надійно зберігається в апаратному пристрої в автономному режимі. Апаратний ключ не тільки підвищує безпеку, а й слугує засобом відновлення, якщо користувач втратить телефон.

Bitkey також містить третій ключ, що зберігається на сервері компанії, це дозволяє здійснювати безшовні мобільні транзакції та забезпечує безвідмовну можливість відновлення гаманця у разі втрати пристрою. Важливо відзначити, що конструкція Bitkey з двома із трьох мультипідписів гарантує, що компанія не зможе отримати доступ або перемістити біткоїн користувача без його безпосередньої згоди.

Крім того, Bitkey встановила партнерські відносини з такими великими платформами, як Coinbase і Cash App, що дозволяє легко переводити біткоїн з бірж на гаманець користувача під його контролем.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Інші розроблення компанії

Один із підрозділів компанії Джека Дорсі Block – TBD, що спеціалізується на децентралізованих технологіях, нещодавно представив свій протокол з відкритим вихідним кодом tbDEX, який має спростити взаємодію традиційних фінансових систем з біткоїном.

Провідна біржа Африки Yellow Card прийняла цей протокол. Така інтеграція відкриває можливості для 20 африканських країн отримувати платежі в біткоїнах або місцевих валютах, переказувати в готівку через банківські рахунки, програми для P2P-платежів або провайдерів мобільних грошей.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024