Компанія Дорсі спростить використання BTC в Африці

Компанія Дорсі спростить використання BTC в Африці

Протокол tbDEX використовуватиме африканська біржа Yellow Card, що розширить фінансові можливості для 20 країн на континенті.

TBD – підрозділ компанії Джека Дорсі Block, що спеціалізується на децентралізованих технологіях, – презентував свій протокол з відкритим вихідним кодом tbDEX, який має спростити взаємодію традиційних фінансових систем з Біткоїном. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Протокол, призначений для підвищення довіри та ліквідності у різних фінансових системах, було уперше прийнято провідною криптовалютною біржею Африки Yellow Card.

«Сьогодні у світі існують як застарілі платіжні системи та державні валюти, так і нові, децентралізовані платіжні системи, валюти та цифрові активи. tbDEX поєднує ці нові технології з уже існуючими системами, не вимагаючи від людей відмовитися від фінансових інструментів, які вони використовують сьогодні», – розповіла головна операційна директорка TBD Емілі Чіу.

Інтеграція Yellow Card з tbDEX відкриває можливості для 20 африканських країн, користувачі яких зможуть отримувати платежі в біткоїнах або місцевих валютах, переводити в готівку через банківські рахунки, застосунки для P2P-платежів або провайдерів мобільних грошей.

«Насправді tbDEX привносить рівень довіри в обмін активами. Інтернету не вистачає стандартизованого способу здійснювати надійні транзакції між фіатними валютами, біткоїном, стейблкоїнами або будь-якими цифровими активами без посередника. Розв'язання цієї проблеми без участі стороннього органу може скоротити ймовірність шахрайства та помилкових платежів більш справедливим способом, що зробить транзакції простішими та дешевшими», – заявив генеральний директор TBD Майк Брок.

Що таке tbDEX

tbDEX – це протокол ліквідності та довіри з відкритим вихідним кодом, що сприяє безперешкодному обміну цінностями та транзакціям між фізичними особами та установами по всьому світу.

Його головна інновація полягає в тому, що він дозволяє фінансовим установам здійснювати верифіковані, засновані на довірі транзакції без посередників.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

Підтримка розробників у Африці

Глава компанії Block Джек Дорсі у партнерстві з репером Jay-Z відкрили фонд ₿trust з метою фінансування Біткоїн-розробників з наголосом на команди в Африці. У вересні він придбав африканський Біткоїн-стартап Qala, який займається навчанням розробників.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024