Компанія Дорсі спростить використання BTC в Африці

Компанія Дорсі спростить використання BTC в Африці

Протокол tbDEX використовуватиме африканська біржа Yellow Card, що розширить фінансові можливості для 20 країн на континенті.

TBD – підрозділ компанії Джека Дорсі Block, що спеціалізується на децентралізованих технологіях, – презентував свій протокол з відкритим вихідним кодом tbDEX, який має спростити взаємодію традиційних фінансових систем з Біткоїном. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Протокол, призначений для підвищення довіри та ліквідності у різних фінансових системах, було уперше прийнято провідною криптовалютною біржею Африки Yellow Card.

«Сьогодні у світі існують як застарілі платіжні системи та державні валюти, так і нові, децентралізовані платіжні системи, валюти та цифрові активи. tbDEX поєднує ці нові технології з уже існуючими системами, не вимагаючи від людей відмовитися від фінансових інструментів, які вони використовують сьогодні», – розповіла головна операційна директорка TBD Емілі Чіу.

Інтеграція Yellow Card з tbDEX відкриває можливості для 20 африканських країн, користувачі яких зможуть отримувати платежі в біткоїнах або місцевих валютах, переводити в готівку через банківські рахунки, застосунки для P2P-платежів або провайдерів мобільних грошей.

«Насправді tbDEX привносить рівень довіри в обмін активами. Інтернету не вистачає стандартизованого способу здійснювати надійні транзакції між фіатними валютами, біткоїном, стейблкоїнами або будь-якими цифровими активами без посередника. Розв'язання цієї проблеми без участі стороннього органу може скоротити ймовірність шахрайства та помилкових платежів більш справедливим способом, що зробить транзакції простішими та дешевшими», – заявив генеральний директор TBD Майк Брок.

Що таке tbDEX

tbDEX – це протокол ліквідності та довіри з відкритим вихідним кодом, що сприяє безперешкодному обміну цінностями та транзакціям між фізичними особами та установами по всьому світу.

Його головна інновація полягає в тому, що він дозволяє фінансовим установам здійснювати верифіковані, засновані на довірі транзакції без посередників.

Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Що таке засіб обміну? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу обміну та важливу роль, яку він відіграє я...
Bitcoin Magazine 04 травня 2023

Підтримка розробників у Африці

Глава компанії Block Джек Дорсі у партнерстві з репером Jay-Z відкрили фонд ₿trust з метою фінансування Біткоїн-розробників з наголосом на команди в Африці. У вересні він придбав африканський Біткоїн-стартап Qala, який займається навчанням розробників.


Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024