У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами

Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець.

У Швейцарії місто Лугано дозволило з 5 грудня сплачувати податки та комунальні рахунки за допомогою біткоїнів і стейблкоїнів. Про це повідомляє Bitcoin Suisse.

Якщо раніше біткоїн-платежі в Лугано поширювалися лише на транзакції, що відбуваються на міському онлайн-порталі, то тепер муніципалітет розширив цю можливість на всі свої рахунки, незалежно від характеру послуги чи суми.

Для оплати використовується швейцарський QR-рахунок. Відсканувавши код, можна здійснити оплату, вибравши потрібний мобільний гаманець.

Таким чином, Лугано став одним із перших міст, який приймає BTC для будь-якого типу платежів. Цей крок є частиною проєкту Plan B з використання Біткоїн-технології як основи для перетворення фінансової системи міста.

Що таке Plan B

Plan B є амбітною ініціативою, спрямованою на інтеграцію біткоїна та блокчейн-технологій в економічну та соціальну структуру міста Лугано у Швейцарії. Цей проєкт ставить за мету перетворити Лугано на один із провідних центрів інновацій та застосування цих технологій, підтримуючи розвиток і приймання біткоїна як засобу оплати, інвестицій та накопичення вартості.

План передбачає співпрацю з різними технологічними та фінансовими установами для розроблення інфраструктури та правових меж, які полегшать використання та розповсюдження цієї технології. Також у межах ініціативи передбачено освітні програми та заходи для підвищення обізнаності та компетенцій громадян і підприємців у галузі цифрових технологій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Представники великого бізнесу обирають Лугано

Інновації, які впроваджує влада Лугано, зробили його привабливим для представників світового бізнесу. Зокрема, стало відомо, що за останній рік 65 багатих жителів Норвегії переїхали до швейцарського міста Лугано. Одним з підприємців, що переїхав, є мільярдер К'єлль Інге Рокке. Він вважає, що попри необґрунтовану критику з боку громадськості Біткоїн згодом довів свою користь, ставши вирішенням багатьох проблем.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024