Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт

Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт

Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів.

Засновник однорангової платформи Paxful Рей Юссеф став генеральним директором проєкту Peer-to-peer Noones. Про це повідомляє The Block.

Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою P2P-майданчика.

«Останні вісім років я боровся за фінансовий суверенітет Глобального Півдня. Я впевнений, що Біткоїн відіграє вирішальну роль у забезпеченні процвітання нашого континенту. Наша перша головна мета – створення сумісного панафриканського клірингового рівня, який дозволить підняти внутрішньоафриканську торгівлю з однозначних цифр до рівня, порівняного з внутрішньоєвропейською торгівлею», – заявив Юссеф.

Призначення Юссефа знаменує собою «офіційний запуск» застосунку Noones, який за чотири місяці роботи набрав понад 400 000 користувачів по всьому світу, а його найбільшими ринками є Нігерія, Гана, Камерун, Індія та Філіппіни.

За словами Юссефа, він дуже зацікавлений у тому, щоб біткоїн допоміг викорінити бідність і дав країнам регіону більше можливостей для участі у світовій фінансовій екосистемі.

Що потрібно знати про Noones

Застосунок Noones охоплює торговельний майданчик, де користувачі зі 190 країн можуть торгувати біткоїном і стейблкоїнами, використовуючи понад 400 способів оплати, серед яких подарункові картки, мобільні гроші, банківські перекази й інші криптовалюти, а також месенджер, через який здійснюється більшість угод між учасниками.

Noones покликаний усунути неефективність застарілих банківських систем, що дозволяє користувачам здійснювати більш вільні та швидкі угоди за допомогою технології peer-to-peer. Пірингові майданчики дозволяють користувачам купувати та продавати цифрові активи безпосередньо з іншими людьми, особисто або онлайн. Це відрізняється від традиційних криптовалютних бірж, які є посередниками у торгівлі між покупцями та продавцями.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто такий Рей Юссеф

Рей Юссеф є досить неоднозначною фігурою серед біткоїнерів. З одного боку, він заснував пірингову платформу Paxful, яка закрилася цього року. З іншого боку, Юссеф поводиться деструктивно, послідовно підтримуючи авторитарні режими та диктаторів з різних країн – Африки, Латинської Америки та навіть РФ.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024