В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу

Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці.

В Африці виробник шоколаду Virunga вирішив використати у своїй діяльності ASIC-майнери. Відповідний проєкт було презентовано під час Africa Bitcoin conference, написав директор зі стратегічного розвитку Human Rights Foundation Алекс Гладштейн на своїй сторінці у соцмережі X.

Він пояснив, що зазвичай сушіння какао-бобів на сонці в Африці триває близько трьох тижнів. Виробник шоколаду в парку Вірунга у східному Конго вирішив оптимізувати цей процес. Однак замість купівлі промислової сушарки за $200 000 парк придбав «асікі», що допомогло скоротити тривалість сушіння какао-бобів до одного тижня. Для майнінгу та сушіння використовуватимуть електроенергію, що постачається місцевою гідроелектростанцією.

Як використовують тепло від майнінгу

Майнінг біткоїнів є енергоємним процесом, що виділяє велику кількість тепла. Цей побічний продукт діяльності майнерів нерідко використовують із користю.

Найбільш очевидне використання тепла – це опалення будинків і приміщень. Деякі аграрії використовують тепло для обігріву теплиць. За допомогою настроюваної автоматики можна забезпечити цілодобову та стабільну підтримку належної для життєдіяльності рослин температури.

Майнінгові пристрої використовують і у виноробстві. Процес виробництва вина потребує суворого контролю температури на різних етапах. Тепло від майнерів використовується для підтримування оптимальних умов, передусім у холодні сезони або в регіонах із холодним кліматом.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще питання може вирішити майнінг

Видобуток BTC також може потенційно стати розв'язанням безлічі енергетичних та екологічних проблем. Експерти IRM надали звіт, в якому йдеться про те, що хоча енергоспоживання Біткоїна сприймається як предмет занепокоєння, його також можна розглядати як каталізатор для енергетичних реформ і потенційного розв'язання глобальних енергетичних проблем.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024