В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу

Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці.

В Африці виробник шоколаду Virunga вирішив використати у своїй діяльності ASIC-майнери. Відповідний проєкт було презентовано під час Africa Bitcoin conference, написав директор зі стратегічного розвитку Human Rights Foundation Алекс Гладштейн на своїй сторінці у соцмережі X.

Він пояснив, що зазвичай сушіння какао-бобів на сонці в Африці триває близько трьох тижнів. Виробник шоколаду в парку Вірунга у східному Конго вирішив оптимізувати цей процес. Однак замість купівлі промислової сушарки за $200 000 парк придбав «асікі», що допомогло скоротити тривалість сушіння какао-бобів до одного тижня. Для майнінгу та сушіння використовуватимуть електроенергію, що постачається місцевою гідроелектростанцією.

Як використовують тепло від майнінгу

Майнінг біткоїнів є енергоємним процесом, що виділяє велику кількість тепла. Цей побічний продукт діяльності майнерів нерідко використовують із користю.

Найбільш очевидне використання тепла – це опалення будинків і приміщень. Деякі аграрії використовують тепло для обігріву теплиць. За допомогою настроюваної автоматики можна забезпечити цілодобову та стабільну підтримку належної для життєдіяльності рослин температури.

Майнінгові пристрої використовують і у виноробстві. Процес виробництва вина потребує суворого контролю температури на різних етапах. Тепло від майнерів використовується для підтримування оптимальних умов, передусім у холодні сезони або в регіонах із холодним кліматом.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще питання може вирішити майнінг

Видобуток BTC також може потенційно стати розв'язанням безлічі енергетичних та екологічних проблем. Експерти IRM надали звіт, в якому йдеться про те, що хоча енергоспоживання Біткоїна сприймається як предмет занепокоєння, його також можна розглядати як каталізатор для енергетичних реформ і потенційного розв'язання глобальних енергетичних проблем.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024