Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета

Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета

Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд.

Біткоїн випередив за ринковою капіталізацією американську корпорацію Berkshire Hathaway, що належить мільярдеру Уоррену Баффету. Про це повідомляє Cointelegraph.

3 грудня капіталізація головного цифрового активу перевищила $800 млрд, випередивши Berkshire Hathaway з показником $779 млрд, зафіксованим цього ж дня. Як відомо, на вихідних курс біткоїна подолав позначку $40 000.

Акції Berkshire Hathaway закрили ринок 1 грудня на позначці $542, згідно з даними сервісу TradingView. Останнім часом акції компанії трохи знизилися: протягом останніх п'яти днів вони подешевшали приблизно на 1,3%.

Загалом акції Berkshire Hathaway за місяць зросли на 4,7% і на 14,7% з початку року.

Своєю чергою, біткоїн зріс на 20% за останній місяць і майже на 150% з початку року, згідно з даними сервісу CoinGecko. Станом на понеділок, 4 грудня, ринкова капіталізація біткоїна становить $811 млрд, при цьому курс BTC перевищив $41 000.

Ставлення Баффета до Біткоїна

Баффет відомий своїм негативним ставленням до Біткоїна. У лютому 2020 року він назвав головний цифровий актив «повним нулем», який не має цінності. Він також використовував такі терміни, як «щурова отрута в квадраті» та «ілюзія без унікальної цінності».

Його думка ґрунтується на традиційних засадах інвестування та довгострокової цінності активів. Незважаючи на зростаючий інтерес до біткоїна загалом, Баффет зберігає обережний підхід до біткоїна, що досі викликає обговорення в інвестиційному співтоваристві.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Найбільш прибуткові активи Баффета

Попри негативне ставлення Баффета до BTC, найбільш прибутковим із його інвестиційних активів став бразильський банк Nubank, який працює з біткоїнами. Станом на кінець жовтня акції Nu Holdings зросли майже на 106% з початку року, а акції Amazon та Apple – зросли на 54,65% та 36% відповідно. Apple – найбільший пакет акцій Berkshire Hathaway.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024