Банк, що працює з BTC, збагатив Баффета більше, ніж Amazon та Apple

Банк, що працює з BTC, збагатив Баффета більше, ніж Amazon та Apple

Акції техногігантів принесли мільярдеру менше прибутку, ніж акції Nu Holdings.

Бразильський банк Nubank, який надає низку біткоїн-послуг, став лідером із прибутковості серед компаній, у які вклався супротивник цифрових активів, мільярдер Воррен Баффет. Про це повідомляє Cointelegraph.

Холдингова компанія Баффета Berkshire інвестувала $500 млн у Nu Holdings у червні 2021 року та збільшила свою частку ще на $250 млн у грудні 2021 року. Згідно зі звітом про прибуток за другий квартал 2023 року, відтоді компанія не продала жодної акції.

Зараз ціна акцій Nu Holdings зросла майже на 106% з початку року, що означає, що позиція Баффета в $750 млн нині коштує близько $879 млн. Однак на піку в лютому 2022 року ця позиція коштувала понад $1 млрд. При цьому курс Біткоїна з початку року додав 107%.

Порівняно з акціями Nu інші провідні акції Баффета – Amazon та Apple – зросли на 54,65% та 36% відповідно. Apple – найбільший пакет акцій Berkshire Hathaway, що становить на вересень 2023 року близько 45% її інвестиційного портфеля обсягом $354 млрд. Акції Nu також випереджають акції Berkshire Hathaway, які з початку року зросли на 9,25%.

Що являє собою Nubank

Nubank – це один із найбільших банків у Латинській Америці, заснований у 2013 році в Бразилії. Спочатку компанія сфокусувалася на наданні безкоштовних кредитних карток та цифрового банківського обслуговування, забезпечуючи простоту та прозорість операцій для мільйонів користувачів, які були не задоволені послугами традиційних банків.

Згодом Nubank масштабувався, надаючи спектр послуг, пов'язаних із біткоїном та криптовалютами. Зокрема, на торгових платформах, що належать йому, пропонується як продукт у вигляді біржового біткоїн-фонду (ETF), так і торгівля безпосередньо BTC та іншими цифровими активами.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Воррен Баффет та його ставлення до Біткоїна

Баффет досяг великих успіхів на фондовому ринку завдяки успішному застосуванню принципів фундаментального аналізу. Втім він так і не приділив часу та зусиль дослідженню природи Біткоїна та його відмінностей від інших цифрових активів. Тому його критика щодо відсутності цінності та виникнення різних неправомірних схем переважно спрямована не на Біткоїн, а на інші активи.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024