Президент Колумбії тепер має біткоїни

Президент Колумбії тепер має біткоїни

100 000 сатоші главі держави подарував CEO компанії JAN3 Самсон Моу.

Голова компанії JAN3 Самсон Моу подарував президенту Колумбії Густаво Петро 100 000 сатоші (0,001 BTC – в еквіваленті $38), зазначивши, що глава держави тепер «є біткоїн-ходлером». Про це Моу написав на своїй сторінці у соцмережі X.

Отримавши у подарунок біткоїни, президент Петро зазначив, що Біткоїн і його технології можуть бути дуже корисними для мешканців Колумбії. Він заявив, що сформує цільові групи в органах державного управління та серед місцевих некомерційних організацій, які вивчатимуть економічну користь від біткоїна. Він також визнав світову популярність BTC, наголосивши, що надалі цей тренд лише посилюватиметься.

Ця ініціатива може стати першим кроком до надання біткоїну статусу законного платіжного засобу.

Біткоїн у Колумбії

У Колумбії біткоїн набирає популярності як забезпечення фінансової свободи й альтернатива традиційній банківській системі. Ця тенденція відображає зростаючий інтерес до криптовалют у Латинській Америці. Біткоїн використовується як для міжнародних переказів, так і як інвестиційний актив, насамперед серед молоді та технологічно орієнтованих користувачів.

Попри відсутність суворого регулювання з боку уряду, зростаюча кількість бізнесів і торгових точок у Колумбії починають приймати біткоїн, що свідчить про його поступове впровадження у повсякденне економічне життя країни.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн у країнах Латинської Америки

У країнах Латинської Америки біткоїн набирає популярності на тлі економічної нестабільності. Так, Сальвадор став першою країною, яка зробила його законним платіжним засобом. В Аргентині до влади прийшов кандидат, прихильник Біткоїна та його технологій. Про плани з упровадження BTC в економіку заявила і влада Суринаму.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024