Президент Колумбії тепер має біткоїни

Президент Колумбії тепер має біткоїни

100 000 сатоші главі держави подарував CEO компанії JAN3 Самсон Моу.

Голова компанії JAN3 Самсон Моу подарував президенту Колумбії Густаво Петро 100 000 сатоші (0,001 BTC – в еквіваленті $38), зазначивши, що глава держави тепер «є біткоїн-ходлером». Про це Моу написав на своїй сторінці у соцмережі X.

Отримавши у подарунок біткоїни, президент Петро зазначив, що Біткоїн і його технології можуть бути дуже корисними для мешканців Колумбії. Він заявив, що сформує цільові групи в органах державного управління та серед місцевих некомерційних організацій, які вивчатимуть економічну користь від біткоїна. Він також визнав світову популярність BTC, наголосивши, що надалі цей тренд лише посилюватиметься.

Ця ініціатива може стати першим кроком до надання біткоїну статусу законного платіжного засобу.

Біткоїн у Колумбії

У Колумбії біткоїн набирає популярності як забезпечення фінансової свободи й альтернатива традиційній банківській системі. Ця тенденція відображає зростаючий інтерес до криптовалют у Латинській Америці. Біткоїн використовується як для міжнародних переказів, так і як інвестиційний актив, насамперед серед молоді та технологічно орієнтованих користувачів.

Попри відсутність суворого регулювання з боку уряду, зростаюча кількість бізнесів і торгових точок у Колумбії починають приймати біткоїн, що свідчить про його поступове впровадження у повсякденне економічне життя країни.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн у країнах Латинської Америки

У країнах Латинської Америки біткоїн набирає популярності на тлі економічної нестабільності. Так, Сальвадор став першою країною, яка зробила його законним платіжним засобом. В Аргентині до влади прийшов кандидат, прихильник Біткоїна та його технологій. Про плани з упровадження BTC в економіку заявила і влада Суринаму.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024