Суринам хоче інтегрувати в економіку біткоїн

Суринам хоче інтегрувати в економіку біткоїн

Для консультацій щодо впровадження BTC влада країни запросила компанію JAN3 Самсона Моу.

Невелика американська держава Суринам вирішила інтегрувати біткоїн у свою економічну модель, і для допомоги в цьому влада запросила до країни компанію JAN3 Самсона Моу. Про це повідомляє BTC Times.

Зокрема, компанія JAN3 була офіційно запрошена до Суринаму міністром закордонних справ Альбертом Рамдіном, який наполягає на тому, щоб країна відкрила для себе нові економічні можливості, що сприяють залученню бізнесу й інвестицій у країну. Рамдін зацікавився біткоїном після того, як дізнався про позитивні зміни, які той приніс Сальвадору, а також про те, як він може модернізувати платіжну індустрію Суринаму та покращити фінансову доступність для всіх громадян.

Перед аудієнцією з урядом Моу та головний операційний директор JAN3 Бен Ван Хул зустрілися з ключовими представниками бізнес-сектору Суринаму, зокрема з підприємцями, які управляють пенсійними фондами, представниками банків, постачальниками платіжних послуг. Також було проведено зустріч із заступником голови центробанку Ракешем Адхіном.

«Поточні боргові проблеми Суринаму та інфляційний цикл є частиною серйознішої проблеми, успадкованої від фінансової системи. Біткоїн пропонує вихід не лише для окремих людей, а й, як показав Сальвадор, для цілих держав, які прагнуть повернути свій фінансовий суверенітет», – заявив під час однієї із зустрічей Моу.

Під час аудієнції з президентом Чаном Сантохі представники компанії JAN3 обговорили питання енергетики та монетарної теорії, а також те, як майнінг біткоїнів можна організувати у віддалених селах Суринаму, щоб допомогти їм вийти на самозабезпечення.

Суринам також розглядає можливість виділення 1% резервів свого центрального банку для придбання BTC. Це рішення може бути як хеджем від розвитку інфляції, так і стимулом для економічного зростання.

Президент Сантохі попросив JAN3 представити пропозицію та подальші кроки щодо реалізації Біткоїн-стратегії для Суринаму, оскільки його мета – зробити країну світовим лідером у галузі фінансів і технологій.

Про компанію JAN3 та Самсона Моу

JAN3 – компанія, що працює в галузі цифрової інфраструктури, орієнтована на розширення доступу до Біткоїн-технологій. Її заснував та очолив Самсон Моу. Місія JAN3 – прискорити гіпербіткоїнізацію, надавши приватним особам, автономним регіонам і суверенним державам інструменти для отримання вигоди від вільної та відкритої фінансової системи, заснованої на біткоїні.

Самсон Моу є відомою фігурою в Біткоїн-спільноті та серед інвесторів. Він також є блогером і телеведучим, часто виступає на різних конференціях, де розповідає про технологію блокчейн, біткоїн та майбутнє фінансових технологій.

Що таке знецінення грошей?
Що таке знецінення грошей?
Знецінення – це дія чи процес зниження якості або цінності чогось, зокрема – гро...
Bitcoin Magazine 05 листопада 2023

Історія Сальвадору

Сальвадор – перша у світі країна, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом. Незважаючи на критику з боку міжнародних фінансових організацій, це дозволило країні досягти економічних успіхів.

Першим відчув зміни туристичний сектор. Усього за три місяці після набрання чинності законом він злетів на 30%. До країни стали приїжджати біткоїн-ентузіасти. Тут регулярно почали проводити конференції, присвячені блокчейн-індустрії та Біткоїн-технологіям.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024