Майнер HIVE масштабує бізнес у Швеції

Майнер HIVE масштабує бізнес у Швеції

Компанія придбала земельну ділянку та новий дата-центр у Бодені.

Майнінгова компанія HIVE Digital Technologies планує розширити свою глобальну присутність у Швеції за рахунок придбання ділянки землі та дата-центру в Бодені. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

HIVE уклала угоду з Turis AB, щоб отримати у власність дата-центр, раніше збудований у межах проєкту Європейського союзу Horizon 2020. Новий об'єкт нерухомості знаходиться в безпосередній близькості від її існуючого дата-центру, і компанія планує й надалі розвивати об'єкт саме цього профілю. Зокрема, тут також розмістять ASIC-майнери нового покоління, за рахунок чого буде збільшено обсяг видобутку біткоїнів.

«Новий центр оброблення даних дозволить HIVE розширити свою регіональну присутність і ще більше продемонструвати свою прихильність до принципів екологічної відповідальності й енергоефективності за допомогою свого новітнього центру оброблення даних, що працює на «зеленій» енергії», – повідомила президентка компанії HIVE у Швеції Йоханна Торнблад.

Про компанію HIVE

Цього року компанія провела ребрендинг і відмовилася від слова Blockchain у назві, щоб відобразити свій «фокус, що розвивається» на фінансових можливостях у галузі штучного інтелекту (ШІ), хмарних обчислень та графічних процесорів.

При цьому компанія не збирається знижувати акцент на майнінгу біткоїнів. Навпаки, за словами генерального директора HIVE Айдена Кіліча, компанія, як і раніше, бере активну участь у цій сфері.

HIVE володіє центрами оброблення даних у Канаді, Швеції та Ісландії.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Диверсифікація бізнесу

Майнінгові компанія, готуючись до халвінгу, що наближається, вивчають можливості диверсифікації своїх бізнес-моделей.

У зв'язку із численними несприятливими чинниками дехто з майнерів розглядають можливість перепрофілювання частини своїх виробничих потужностей під центри оброблення даних. Перепрофілювання є стратегічним кроком, спрямованим на освоєння зростаючого ринку, зумовленого збільшенням попиту на обчислювальні потужності у застосунках штучного інтелекту, таких як ChatGPT.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024