Біржа HTX відновила операції з BTC

Біржа HTX відновила операції з BTC

Торговельна платформа планує повноцінно запрацювати до кінця тижня.

Біржа HTX, раніше відома як Huobi, відновила роботу біткоїн-сервісів після хакерської атаки на $30 млн 22 листопада. Про це повідомляє Cointelegraph.

Напередодні біржа поновила функції введення і виведення коштів для біткоїна. Джастін Сан, який є основним інвестором HTX, оголосив про поступове відновлення послуг для інших цифрових активів, сподіваючись, що повна функціональність буде доступна до кінця поточного тижня.

Злом, вже четвертий за два місяці, що торкнувся платформ, пов'язаних з Джастіном Саном, був спрямований на гарячі гаманці HTX. Це призвело до збитків у $30 млн. Водночас мережа HECO Chain також була зламана на $86,6 млн того ж дня, коли стався інцидент з HTX.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Що таке HTX

HTX (Huobi) – одна з найбільших і найвідоміших бірж, що працюють з цифровими активами. Заснована у 2013 році в Китаї, вона розширила свою діяльність і послуги на різні країни світу.

HTX функціонує як платформа, де користувачі можуть купувати, продавати й торгувати широким спектром активів. Біржа надає різноманітні торгові функції та інструменти для різних типів трейдерів, від початківців до досвідчених професіоналів. До них відносяться спотова торгівля, маржинальна торгівля, торгівля ф'ючерсами та інші фінансові продукти.

Останній злам біржі

Біржа HTX і блокчейн-протокол HECO Chain у середу, 22 листопада, зазнали хакерської атаки. Загальні збитки від атаки перевищили $100 млн. Джастін Сан пообіцяв, що HTX повністю компенсує будь-які втрати, які виникли внаслідок зламу біржі. Внесення депозитів та зняття коштів було тимчасово призупинено.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024