Wallet of Satoshi більше не доступний у США

Wallet of Satoshi більше не доступний у США

Застосунок зник з американських платформ цифрової дистрибуції Apple App Store та Google Play Store.

Lightning-гаманець Wallet of Satoshi (WoS) зник з магазинів застосунків Apple App Store та Google Play Store у США. Про це повідомляє Cointelegraph.

24 листопада кілька користувачів і учасників Біткоїн-спільноти поділилися в соцмережах своїми спостереженнями, що пошук застосунку Wallet of Satoshi не дав жодних результатів або відбувається перенаправлення на інші гаманці.

При цьому користувачі з інших країн без проблем знаходять Wallet of Satoshi на зазначених маркетплейсах.

Своєю чергою, розробники популярного гаманця пояснили, що це вони видалили застосунок з американських App Store та Google Play.

«Ми прийняли важке рішення видалити наш застосунок з американських магазинів застосунків Apple і Google і надалі не обслуговуватимемо американських клієнтів», – йдеться у повідомленні команди Wallet of Satoshi.

Розробники не уточнили причин такого рішення. Між тим американські користувачі, які завантажили застосунок Wallet of Satoshi, зберігають доступ до своїх коштів, а також можуть переказувати їх іншим користувачам.

Що потрібно знати про Wallet of Satoshi

Wallet of Satoshi – це цілком кастодіальний гаманець. Він надає можливість користувачам купувати біткоїни безпосередньо через застосунок. Цей гаманець використовує технологію Lightning Network (LN) для забезпечення швидких і дешевих транзакцій, що робить його ідеальним для дрібних покупок та мікротранзакцій.

У листопаді обробив понад 1,1 млн платежів. За словами подкастера Кевіна Рука, це буде «найуспішніший місяць Lightning-платежів в історії компанії».

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Використання LN у кастодіальних рішеннях

Основній критиці у суспільстві піддаються кастодіальні рішення, такі, наприклад, як Wallet of Satoshi. Попри всі його зручності, існує ризик, що кошти з нього можуть бути втрачені.

Водночас за словами директора компанії Casa Джеймсона Лоппа, Lightning Network надає багато переваг розробникам кастодіальних рішень.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024