Wallet of Satoshi більше не доступний у США

Wallet of Satoshi більше не доступний у США

Застосунок зник з американських платформ цифрової дистрибуції Apple App Store та Google Play Store.

Lightning-гаманець Wallet of Satoshi (WoS) зник з магазинів застосунків Apple App Store та Google Play Store у США. Про це повідомляє Cointelegraph.

24 листопада кілька користувачів і учасників Біткоїн-спільноти поділилися в соцмережах своїми спостереженнями, що пошук застосунку Wallet of Satoshi не дав жодних результатів або відбувається перенаправлення на інші гаманці.

При цьому користувачі з інших країн без проблем знаходять Wallet of Satoshi на зазначених маркетплейсах.

Своєю чергою, розробники популярного гаманця пояснили, що це вони видалили застосунок з американських App Store та Google Play.

«Ми прийняли важке рішення видалити наш застосунок з американських магазинів застосунків Apple і Google і надалі не обслуговуватимемо американських клієнтів», – йдеться у повідомленні команди Wallet of Satoshi.

Розробники не уточнили причин такого рішення. Між тим американські користувачі, які завантажили застосунок Wallet of Satoshi, зберігають доступ до своїх коштів, а також можуть переказувати їх іншим користувачам.

Що потрібно знати про Wallet of Satoshi

Wallet of Satoshi – це цілком кастодіальний гаманець. Він надає можливість користувачам купувати біткоїни безпосередньо через застосунок. Цей гаманець використовує технологію Lightning Network (LN) для забезпечення швидких і дешевих транзакцій, що робить його ідеальним для дрібних покупок та мікротранзакцій.

У листопаді обробив понад 1,1 млн платежів. За словами подкастера Кевіна Рука, це буде «найуспішніший місяць Lightning-платежів в історії компанії».

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Використання LN у кастодіальних рішеннях

Основній критиці у суспільстві піддаються кастодіальні рішення, такі, наприклад, як Wallet of Satoshi. Попри всі його зручності, існує ризик, що кошти з нього можуть бути втрачені.

Водночас за словами директора компанії Casa Джеймсона Лоппа, Lightning Network надає багато переваг розробникам кастодіальних рішень.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024