Джим Крамер зізнався, що підвів біткоїн-інвесторів

Джим Крамер зізнався, що підвів біткоїн-інвесторів

Експерт закликав продавати BTC, коли актив торгувався на позначці $17 150.

Відомий американський телеведучий та колишній менеджер хедж-фонду Джим Крамер визнав, що помилявся щодо біткоїна, закликаючи інвесторів продавати цей актив. Про це він заявив в ефірі CNBC.

Під час свого шоу Mad Money 22 листопада Крамер, відповідаючи по телефону на запитання про купівлю акцій майнера CleanSpark, сказав, що всім, кому подобається біткоїн, слід збільшити свою частку в ньому.

«Якщо вам подобається біткоїн, купуйте біткоїн. Я завжди дотримувався такої точки зору. Якоїсь миті я вирішив, що заробив за його допомогою все, що міг, але це рішення було передчасним», – заявив експерт.

5 грудня 2022 року, коли біткоїн торгувався по $17 150, Крамер закликав інвесторів продавати всі свої BTC незалежно від того, як вони були куплені, заявивши, що «ніколи не пізно продати жахливу позицію». Відтоді ціна біткоїна зросла на 118%, і наразі він торгується близько до $37 400.

У серпні 2022 року один із криптотрейдерів зізнався, що подвоїв розмір свого портфеля, просто торгуючи у напрямі, протилежному тому, який рекомендував Крамер.

Хто такий Джим Крамер

Джим Крамер – відомий американський телеведучий, фінансовий аналітик і засновник популярного інвестиційного сайту TheStreet.com. Велику популярність йому принесла роль ведучого телепередачі Mad Money, яка транслюється на каналі CNBC, де Крамер дає поради й аналізує ситуацію на фондовому ринку, використовуючи свій досвід в інвестиційному бізнесі.

До своєї телевізійної кар'єри Крамер працював в управлінні портфелями та був успішним хедж-фонд менеджером.

Широкій публіці він сподобався завдяки енергійному стилю подачі та здатністю пояснювати складні фінансові концепції простою та зрозумілою мовою. Джим Крамер також є автором кількох книг з інвестицій, у яких ділиться своїми знаннями та досвідом із інвесторами всіх рівнів.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Інші прогнози щодо біткоїна

Ще один аналітик Віллі Ву, своєю чергою, вважає, що курс біткоїна вже ніколи не спуститься нижче за $30 000 через структуру попиту ходлерів.

Він виявив закономірність ціноутворення на ринку біткоїна, що спостерігається останні 13 років. Через акумулювання ходлерів на ринку формуються сильні цінові рівні, що надалі виступають сильним рівнем підтримки.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024