Binance не продаватиме біткоїни для виплати штрафу

Binance не продаватиме біткоїни для виплати штрафу

Відсутність розпродажу монет біржею створює передумови для зростання курсу BTC.

У Binance достатньо власного капіталу для виплати штрафу в $4,3 млрд без продажу цифрових активів. Про це заявив директор Coinbase Конор Гроган, повідомляє Benzinga.

Загальні активи Binance наразі становлять $6,4 млрд. До того ж компанія може мати доступ до додаткових резервів, які не відображені у блокчейні. Тому навіть виплата рекордного штрафу, ймовірно, не потребуватиме продажу біткоїнів та криптовалют.

Новий гендиректор Binance Річард Тен відреагував на цю заяву, підтвердивши, що фундаментальні позиції компанії залишаються сильними. Binance наразі не має боргу в структурі капіталу, а загальні витрати досить помірні.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Санкції проти Binance

Цього тижня представники Binance та Міністерства юстиції США досягли домовленості щодо врегулювання претензій регулятора. Зокрема розслідування стосувалися порушень, пов'язаних із законом про банківську таємницю, відмовою від реєстрації як підприємства, що здійснює грошові перекази, та законом про міжнародні надзвичайні економічні повноваження.

Чанпен Чжао визнав свою вину та залишив посаду гендиректора Binance. Біржа сплатить штраф у розмірі $4,3 млрд Міністерству юстиції, що є рекордом для індустрії. На лютий 2024 року в США також заплановане судове засідання щодо колишнього гендиректора біржі.

Відтік коштів з біржі

На тлі новин про санкції з боку Міністерства юстиції США та визнання вини Чанпеном Чжао клієнти за добу вивели з Binance коштів на $1,2 млрд. Проте наразі провідним позиціям біржі на глобальному ринку цифрових активів це не загрожує.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024