Binance не продаватиме біткоїни для виплати штрафу

Binance не продаватиме біткоїни для виплати штрафу

Відсутність розпродажу монет біржею створює передумови для зростання курсу BTC.

У Binance достатньо власного капіталу для виплати штрафу в $4,3 млрд без продажу цифрових активів. Про це заявив директор Coinbase Конор Гроган, повідомляє Benzinga.

Загальні активи Binance наразі становлять $6,4 млрд. До того ж компанія може мати доступ до додаткових резервів, які не відображені у блокчейні. Тому навіть виплата рекордного штрафу, ймовірно, не потребуватиме продажу біткоїнів та криптовалют.

Новий гендиректор Binance Річард Тен відреагував на цю заяву, підтвердивши, що фундаментальні позиції компанії залишаються сильними. Binance наразі не має боргу в структурі капіталу, а загальні витрати досить помірні.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Санкції проти Binance

Цього тижня представники Binance та Міністерства юстиції США досягли домовленості щодо врегулювання претензій регулятора. Зокрема розслідування стосувалися порушень, пов'язаних із законом про банківську таємницю, відмовою від реєстрації як підприємства, що здійснює грошові перекази, та законом про міжнародні надзвичайні економічні повноваження.

Чанпен Чжао визнав свою вину та залишив посаду гендиректора Binance. Біржа сплатить штраф у розмірі $4,3 млрд Міністерству юстиції, що є рекордом для індустрії. На лютий 2024 року в США також заплановане судове засідання щодо колишнього гендиректора біржі.

Відтік коштів з біржі

На тлі новин про санкції з боку Міністерства юстиції США та визнання вини Чанпеном Чжао клієнти за добу вивели з Binance коштів на $1,2 млрд. Проте наразі провідним позиціям біржі на глобальному ринку цифрових активів це не загрожує.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024