З Binance за добу вивели понад $1 млрд

З Binance за добу вивели понад $1 млрд

Виведення коштів почалося після того, як Чанпен Чжао визнав себе винним у порушенні законів і пішов з посади гендиректора компанії.

З біржі Binance користувачі вивели за добу понад $1 млрд на тлі новин про визнання головою торговельного майданчика Чанпеном Чжао провини за кримінальними звинуваченнями у США. Відповідні дані надав сервіс DefiLlama.

Так, за 24-годинний відрізок відтік коштів з Binance становив майже $1,2 млрд, а чистий відтік із біржі за сім днів також перевищив $1 млрд.

З Binance за добу вивели понад $1 млрд
Скільки коштів вивели з Binannce. Джерело: DefiLlama.

Виведення коштів з біржі почалося після того, як засновник Binance Чанпен Чжао зізнався в порушенні закону про банківську таємницю і пішов з посади генерального директора компанії.

Що буде з Binance

За даними аналітиків Matrixport, незважаючи на відхід Чанпена Чжао, Binance залишиться в трійці найбільших бірж найближчим часом. Зокрема, позитивним є той факт, що торговельний майданчик не звинуватили у привласненні коштів користувачів.

Отже, експерти Matrixport оцінили результат процесу як сприятливий для компанії. Також аналітики не вважають ризик подальшої волатильності на ринку високим.

Водночас, як вважають в організації, непрямим наслідком процесу над Binance та її засновником стане те, що біткоїн-біржі посилять програми відповідності.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Угода з Мін'юстом

Біржа Binance та її засновник Чанпен Чжао пішли на угоду з Мін'юстом США і визнали провину в порушенні закону про банківську таємницю, веденні неліцензійного бізнесу з переказу грошей та порушенні закону про санкції. Ця угода коштуватиме компанії $4,3 млрд, при цьому Чжао не зможе працювати на керівних посадах у будь-яких компаніях і повинен сам сплатити штраф у $50 млн.

Новим генеральним директором Binance призначено голову відділу з регіональних ринків Річарда Тенга.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024