Ексглава NYSE розповів, чим обернеться схвалення біткоїн-ETF

Ексглава NYSE розповів, чим обернеться схвалення біткоїн-ETF

На думку Тома Фарлі, завдяки новому інструменту галузь може зіткнутися з припливом інвестицій.

Вкладення інституціональних інвесторів у Біткоїн-індустрію стрімко зростуть, щойно Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалить створення спотового біржового фонду на основі BTC. Про це заявив колишній президент Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) та нинішній генеральний директор компанії Bullish Том Фарлі в інтерв'ю CNBC.

Фарлі наголосив на значущості схвалення спотового ETF, заявивши, що це може стати переломним моментом для Біткоїна. Він відзначив привабливість цього фінансового інструменту, який дозволить інвесторам отримати прямий доступ до базового активу, на відміну від ф'ючерсних ETF, які існують нині на ринку.

«Всі визнають, зокрема керівні органи, що біткоїн не є цінним папером. Гроші ринуть у галузь з появою ETF на біткоїн, його просто легко купити. Люди вірять у Біткоїн. Біткоїн – це великий винахід. Він є засобом заощадження», – сказав Фарлі.

Хто такий Том Фарлі

Том Фарлі – відома постать у фінансовому світі. Він обіймав посаду президента Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) з 2014 по 2018 рік, став одним із наймолодших лідерів в історії цієї організації. Під час свого перебування у NYSE Фарлі відіграв ключову роль у модернізації торгових систем і процесів, а також у розширенні глобального впливу біржі.

Після відходу з NYSE Фарлі продовжив свою кар'єру у фінансовій сфері, займаючись інвестиціями та розвитком нових фінансових технологій, зокрема у сфері криптовалют і блокчейну. Зокрема, він очолив біржу Bullish.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Остання велика угода компанії Тома Фарлі

Нещодавно стало відомо, що біржа Bullish придбала видання CoinDesk. Деталі угоди не розголошуються, проте, за деякими джерелами, сума може становити $125 млн.

Том Фарлі пообіцяв інвестувати у низку ініціатив, що сприяють зростанню аудиторії CoinDesk.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024