Біткоїн-біржа Bullish придбала видання CoinDesk

Біткоїн-біржа Bullish придбала видання CoinDesk

Компанія планує інвестувати у нові послуги, заходи та продукти видання.

Біржа Bullish, що спеціалізується на торгівлі цифровими активами, придбала CoinDesk. Про це представники торговельного майданчика повідомили 20 листопада на його сторінці у соцмережі X.

«Bullish придбала видання CoinDesk, яке працюватиме як незалежна дочірня компанія та збереже редакційну незалежність», – йдеться у повідомленні біржі.

Bullish також пообіцяла інвестувати капітал у низку ініціатив, що сприяють зростанню аудиторії CoinDesk. Це передбачає запуск нових послуг, заходів та продуктів. Найближчим часом буде сформовано редакційний комітет під головуванням колишнього головного редактора The Wall Street Journal Метта Мюррея. Поточна управлінська команда CoinDesk залишиться без змін.

Деталі угоди не розголошуються.

Що відомо про біржу Bullish

Bullish – це централізована біржа зі штаб-квартирою у Гібралтарі. Вона була запущена компанією-розробником Block.one у листопаді 2021 року. Спочатку торговельний майданчик був орієнтований винятково на інституціональних інвесторів.

Block.one інвестувала у платформу $10 млрд. Біржу також підтримали Thiel Capital та Founders Пітера Тіля, Galaxy Digital, Nomura, мільярдер Алан Ховард тощо.

У межах оптимізації у липні 2022 року Bullish скоротила 10% штату. Через кілька місяців компанія розірвала угоду щодо зворотного злиття зі SPAC Far Peak Acquisition – раніше вона таким чином планувала вийти на фондову біржу NYSE.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як CoinDesk обвалив FTX

Видання СoinDesk 2 листопада 2022 року опублікувало результати розслідування, яке запустило незворотні процеси всередині біржі FTX. Зокрема, журналісти з'ясували про велику кількість нічим не підкріплених токенів FTT. При цьому компанія Сема Бенкмана-Фріда не оприлюднила інформацію про своє фінансове становище. Це стало сигналом для клієнтів, які почали масово робити запити на виведення коштів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024