Mt. Gox пообіцяла розпочати виплати вже цього року

Mt. Gox пообіцяла розпочати виплати вже цього року

Враховуючи велику кількість кредиторів, виплати триватимуть і 2024 року.

Біржа-банкрут Mt. Gox пообіцяла «найближчим часом» розпочати виплати кредиторам готівкою. Про це йдеться у розісланих електронних листах, повідомляє The Block.

Йдеться про те, що довірчий керуючий Mt. Gox Нобуакі Кобаясі «докладає зусиль, щоб розпочати виплати готівкою протягом 2023 року». Однак, з великою ймовірністю, виплати продовжаться і наступного року з огляду на велику кількість кредиторів.

«Конкретні терміни виплат окремим кредиторам не визначені, а тому неможливо заздалегідь повідомити кожного кредитора про конкретні терміни виплат», – йдеться в електронному листі Кобаясі.

Уточнюється, що кредитори можуть перевірити статус погашення у системі подання вимог.

В окремому документі Кобаясі повідомив, що 17 листопада він отримав викуп 7 млрд ієн ($46,9 млн) із трастових активів для фінансування погашення. Згідно з повідомленням, сума трастових активів, що залишилася після такого погашення, становила 8,8 млрд ієн ($59 млн).

Банкрутство біржі

Банкрутство Mt. Gox, однієї з перших і найбільших бірж в індустрії цифрових валют, що відбулося 2014 року, стало результатом низки факторів. Головною причиною вважається масштабна атака хакера, внаслідок якої було викрадено близько 850 000 біткоїнів. Це потрясіння викликало серйозні питання щодо безпеки та надійності криптовалютних платформ. Крім того, є припущення про недостатнє управління та можливі внутрішні фінансові порушення в компанії.

Відсутність суворих регулятивних заходів і протоколів безпеки, а також недостатньо розвинена інфраструктура ринку цифрових валют на той момент також сприяла цій кризі. Банкрутство Mt. Gox стало значущою подією в історії ринку, наголосивши на важливості зміцнення заходів безпеки та регулювання у цій сфері.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Історія з виплатами

Японський суд у 2018 році затвердив план виплат відшкодувань потерпілим клієнтам біржі. Проте ці виплати неодноразово переносилися.

Згідно з останніми даними, виплати мають відбутися у жовтні 2024 року, але, як бачимо, є ймовірність, що виплати можуть розпочатися вже з цього року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024