Топ-3 інфлюенсери серед біткоїн-бізнесменів

Топ-3 інфлюенсери серед біткоїн-бізнесменів

До переліку лідерів думок потрапили Джек Дорсі, Майкл Сейлор та Кеті Вуд.

Компанія CoinLedger склала рейтинг криптовалютних підприємців-інфлюєнсерів, до якого потрапили три біткоїнери: Джек Дорсі, Майкл Сейлор і Кеті Вуд, передає Cointelegraph.

Для визначення найпопулярнішої особистості в криптоіндустрії враховувалася кількість передплатників у соціальних мережах.

Так, перше місце дісталося засновнику біржі Binance Чанпену Чжао, який має майже 9,1 млн передплатників у соцмережі X та Instagram. Сумарна кількість передплатників у засновника компанії Block Джека Дорсі – 6,4 млн, на голову ради директорів компанії MicroStrategy Майкла Сейлора підписалися 3,25 млн осіб. Замикає п'ятірку генеральний директор ARK Invest Кеті Вуд, у неї 1,6 млн передплатників.

Топ-3 інфлюенсери серед біткоїн-бізнесменів
10 найпопулярніших особистостей у криптоіндустрії. Джерело: CoinLedger.

Хто такі Дорсі, Сейлор та Вуд

Джек Дорсі — американський архітектор програмного забезпечення та підприємець, відомий як співзасновник та колишній CEO соцмережі Twitter, а також засновник і голова компанії Block. Дорсі активно інвестує у розвиток Біткоїна та пов'язаних з ним проєктів через свої компанії та особисті ініціативи.

Майкл Сейлор – підприємець, засновник і до 2022 року гендиректор американської технологічної компанії MicroStrategy, яка розвиває платформу для бізнес-аналітики. Влітку 2020 року MicroStrategy стала першою публічною компанією, яка перевела більшу частину свого капіталу в біткоїн.

Кеті Вуд – інвесторка та засновниця інвестиційної компанії ARK Invest, однієї з найшвидших і найефективніших у світі, за оцінкою американського Forbes. Один із основних аспектів інвестиційного підходу Кеті Вуд – її віра у потенціал нових технологій, здатних змінити індустрію. Не дивно, що на певному етапі Кеті Вуд зацікавилася і почала активно інвестувати у біткоїн.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Скільки у світі биткоїн-мільйонерів

Станом на вересень у світі налічувалося понад 40 000 осіб, активи в біткоїнах яких перевищують $1 млн. При цьому шестеро з них заробили понад $1 млрд завдяки BTC.

У цьому списку згадуються генеральний директор Digital Currency Group Баррі Сілберт, співзасновники Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвоси, генеральний директор Binance Чанпен Чжао, генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг і виконавчий директор MicroStrategy Майкл Сейлор.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024