SEC подала позов проти Kraken

SEC подала позов проти Kraken

Регулятор вважає, що біржа не має належної реєстрації для здійснення торговельних операцій з цифровими активами.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала позов проти біржі Kraken та її материнських компаній, стверджуючи, що вони діяли як незареєстрована платформа для онлайн-торгівлі. Про це повідомляє The Block.

SEC зазначає, що Kraken функціонував як брокер, дилер, біржа та клірингове агентство для цінних паперів у вигляді цифрових активів без реєстрації. Це нібито наражало клієнтів на ризики, порушуючи законодавство США про цінні папери, покликане захищати інвесторів.

У позові наголошується на ймовірному недотриманні Kraken регуляторних вимог, проблемах у внутрішньому контролі та змішуванні активів клієнтів зі своїми власними, що створювало значні ризики. Комісія з цінних паперів і бірж вимагала винести постійну заборону на порушення законодавства про цінні папери, вилучення прибутку, отриманого незаконним шляхом, і припинення незареєстрованої діяльності Kraken.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Що таке Kraken

Kraken – це одна з найстаріших платформ для обміну цифрових активів, яка дозволяє користувачам купувати, продавати і торгувати ними. Заснована в 2011 році, вона стала однією з найбільших бірж у світі. Значна частка операцій традиційно припадає на біткоїн.

Платформа надає різні функції та послуги, що виходять за рамки обміну активів, включаючи маржинальну торгівлю, торгівлю ф'ючерсами і багато іншого. Kraken підкреслює свою відданість дотриманню нормативних вимог. Однак нещодавні судові позови з боку SEC поставили під сумнів дотримання біржею законів про цінні папери.

Податковий контроль

Нещодавно біржа Kraken повідомила власних клієнтів, що передасть частину фінансової інформації та їхніх приватних даних до податкового управління (IRS). Зокрема це стосуватиметься користувачів, операції яких перевищували $20 000 на рік у період з 2016 по 2020 роки.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024